Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Czołowe zderzenie ciężarówek w Zarzeczu. Nie żyje 60-latek

Dodano:

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia zmarł w szpitalu, na skutek obrażeń jakie odniósł w zderzeniu z ciężarowym Volvo. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę po godz. 15:00 na ul. Jana Pawła II w Zarzeczu. Jak wstępnie ustalili policjanci, 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia, jadący w kierunku Zarzecza, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Volvo.

Ranny 60-latek został przetransportowany do przeworskiego szpitala, gdzie niestety zmarł. Ciężarowym Volvo kierował 30-latek, który nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.
fot. KPP Przeworsk
 
Źródło: KPP Przeworsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Narola

PODKARPACIE. „Za dwa lata pojedziemy nową obwodnicą Narola” – zapowiedział marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl podczas podpisania umowy z wykonawcą inwestycji.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [18.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich 24 godzin potwierdzono 777 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Kolejne wsparcie dla podkarpackich szpitali na walkę z Covid-19

PODKARPACIE. 76 respiratorów i 83 kardiomonitory trafiło do podkarpackich szpitali. To kolejne wsparcie z Agencji Rezerw Materiałowych.

Podkarpacie

11-latek potrącony przez samochód. Śmigłowiec zabrał go do szpitala w Rzeszowie

PODKARPACIE. Obrażenia 11-latka nie zagrażają jego życiu.

Podkarpacie

Szlaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym znów otwarte

PODKARPACIE. Przez blisko 2 tygodnie niektóre szlaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym były nieczynne z powodu remontu. Od 16 listopada wszystkie trasy są już dostępne dla turystów.

Podkarpacie

Dostawczakiem uderzył w wiadukt kolejowy

PODKARPACIE. 30-letni kierowca dostawczego Iveco nie zmieścił się pod wiaduktem. Mężczyzna kierował się nawigacją i nie zauważył znaku. 

Podkarpacie

Dwa ogniska koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sanepid podał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim.

Reklama