Rzeszów - Niedziela, 03.05.2026
Reklama

Czołowe zderzenie na DW 886 w Grabownicy Starzeńskiej. Lądował śmigłowiec LPR

Dodano: 14.04.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Grabownicy Starzeńskiej / fot. KPP w Brzozowie
Wypadek w Grabownicy Starzeńskiej / fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Konieczna była interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło po godz. 13:00. Ze wstępnych ustaleń brzozowskich policjantów wynika, że 60-letnia kobieta kierująca Renault, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącą Toyotą, którą kierował 75-letni mężczyzna.

W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby. - Kierująca Renault 60-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Sanoku. Natomiast kierujący Toyotą mieszkaniec powiatu brzozowskiego wraz z dwiema pasażerkami – mieszkankami powiatu brzozowskiego trafili do szpitala w Brzozowie – przekazała KPP w Brzozowie.

Kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia jego okoliczności.

Przez kilka godzin droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [10.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 406 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 33 osoby.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Opady marznące i gołoledź na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Podkarpacie

Coraz mniej studentów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. O blisko 2 % spadła liczba studentów na Podkarpaciu w 2019 roku w porównaniu z 2018 rokiem.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 250 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarło 33 osoby [9.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 253 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 33 mieszkańców województwa; 26 z nich miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Braniszowie. Nie żyje 45-latek

PODKARPACIE. 45-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego został potrącony na DW986 przez samochód osoby marki kia. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Została nim dr n. hum. Beata Witalec.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło 21 osób [8.12.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 204 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 21 osób, z czego 16 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. 155 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [7.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 155 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Reklama