Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

Czołowe zderzenie w Bliznem. Zginęły dwie osoby

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Bliznem. W zderzeniu hondy ze skodą zginęły dwie osoby, a dwie inne trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę, przed godz. 5:00 w Bliznem, w powiecie brzozowskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 22-letni kierowca hondy - mieszkaniec powiatu brzozowskiego - zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. 22-latek jechał sam, natomiast skodą podróżowało trzy osoby - 60-letni mieszkaniec powiatu leskiego i dwie pasażerki, w wieku 54 i 23 lat.

Kierowca skody zginął na miejscu. Do szpitala trafiły dwie pasażerki skody i kierowca hondy. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, życia 54-letniej kobiety nie udało się uratować.

Trwa dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

Od kierowcy hondy została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu jego trzeźwości.

 
Źródło: fot. KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijany kierowca potrącił dwie kobiety. Jedna z nich nie przeżyła wypadku

PODKARPACIE. Kierujący oplem był nietrzeźwy, miał 2,5 promila alkoholu.

Podkarpacie

Doprowadził do kolizji, wioząc cztery osoby. Był pijany i poszukiwany

PODKARPACIE. Sprawcą kolizji okazał się 32-letni mężczyzna, w którego organizmie alkomat wykazał prawie 2 promile alkoholu.

Podkarpacie

Rozbito grupę przestępczą funkcjonującą m.in. na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podczas śledztwa zabezpieczono ponad 200 automatów do gier.

Podkarpacie

Straciła panowanie nad pojazdem. Do szpitala trafiły cztery osoby

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło dziś około godz. 7 na drodze krajowej nr 875 w miejscowości Maleniska. 

Podkarpacie

Śmierć w piwiarni. 65-latka znaleziono w pomieszczeniu toalety

PODKARPACIE. Prokuratura bada okoliczności śmierci 65-latka.

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie będzie nieczynny przez około dwa miesiące

ŁAŃCUT. 1 grudnia w Muzeum-Zamek w Łańcucie kończy się sezon turystyczny.

Podkarpacie

Tragiczne w skutkach zderzenie tira z osobówką. Kierowca ciężarówki z pozytywnym wynikiem na obecność narkotyków

SOKOŁÓW MŁP. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S19 w Sokołowie Małopolskim.

Podkarpacie

Zniszczyli murawę boiska sportowego. Straty wyceniono na 55 tys. zł

PODKARPACIE. Do uszkodzenia murawy doszło w nocy początkiem października br.

Reklama