Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Czołowe zderzenie w Brzózie Królewskiej. Nie żyją dwie osoby

Dodano:

fot. KPP Leżajsk
fot. KPP Leżajsk
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu w Brzózie Królewskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu.  

Policjanci z Leżajska wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz. 16:00 w Brzózie Królewskiej, na drodze wojewódzkiej nr 875.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 40-letni kierowca mazdy jadący w kierunku Sokołowa, w trakcie wyprzedzania innych pojazdów, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka dodgem, którym podróżowały dwie osoby - 57-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego i 30-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który był pasażerem.

W wyniku zderzenia dwie osoby zginęły na miejscu – pasażer dodgea i kierowca. Kierowca dodgea przeżył i trafił do szpitala.

Policja, pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zamknięto wszystkie szlaki turystyczne na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego

PODKARPACIE. Dyrektor Parku podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szlaków turystycznych do odwołania.

Podkarpacie

Pijany kurier z zakazem prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas rutynowej kontroli

PODKARPACIE. Badanie wykazało u mężczyzny 0,88 promila alkoholu.

Podkarpacie

Kobieta chciała zgłosić kradzież, kiedy przyszła na posterunek portfel już na nią czekał

PODKARPACIE. Rudniccy policjanci odzyskali skradziony portfel, kilkanaście minut po jego kradzieży.

Podkarpacie

Bus wpadł w poślizg, po czym uderzył w drzewo. Do szpitala przewieziono dwie osoby

TARNOBRZEG. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 871 w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Jarosław otrzymał urządzenia do pomiaru jakości powietrza

JAROSŁAW. 14 stycznia w Jarosławiu, Polska Spółka Gazownictwa przekazała pierwsze w tym roku profesjonalne urządzenie do pomiaru jakości powietrza.

Podkarpacie

Kradli paliwo z ciężarówek. 18- i 19-latkowi postawiono 8 zarzutów

PODKARPACIE. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Jak wygląda sytuacja epidemiologiczna na Podkarpaciu? Wzrasta liczba zachorowań na odrę

PODKARPACIE. W Urzędzie Wojewódzkich odbyła się konferencja pn.„Szczepienia ochronne w Niepodległej”.

Podkarpacie

Usłyszał dziecięcy płacz dobiegający z kontenera. Okazało się, że to lalka

NISKO. Na kontenerze była informacja, ze w środku znajduje się lalka. Pomimo tego wezwano straż pożarną.

Reklama