Rzeszów - Poniedziałek, 08.09.2025
Reklama

Czwórka mężczyzn pobiła 28-latka z Przemyśla. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności

Dodano: 31.01.2019 r.

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
PRZEMYŚL. Czterech młodych mężczyzn usłyszało zarzuty pobicia. Zaatakowali oni 28-letniego mieszkańca Przemyśla. Jeden z napastników został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu. W okolicy wejścia do tunelu PKP sprawcy pobili 28-letniego przemyślanina. Dwóch z nich zostało ujętych na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, dwaj pozostali uciekli.

Pokrzywdzony trafił  do szpitala, po badaniach został zwolniony. Biegły z zakresu medycyny stwierdził, że obrażenia doznane przez 28-latka stanowią lekki uszczerbek na zdrowiu.

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w trakcie dalszych czynności ustalili pozostałych dwóch sprawców tego przestępstwa. Są to 18 i 22-letni mieszkańcy powiatu przemyskiego.

Wszyscy czterej mężczyźni usłyszeli już zarzuty o czyn z art. 158 § 1 kk, czyli pobicia, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trzech z nich przyznało się do jego popełnienia i złożyło wyjaśnienia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trwa remont na zamku w Łańcucie. Prace odbywają się w Oranżerii i Ujeżdżalni [FOTO]

ŁAŃCUT. Muzeum-Zamek w Łańcucie realizuje dwa wielomilionowe projekty, dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu spada liczba przechodni i porad lekarskich

PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.

Podkarpacie

Otwarto nowy most na Wisłoku

W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.

Podkarpacie

Otwarto nowe Centrum Medyczne z pawilonem diagnostyczno-zabiegowym

ŁAŃCUT. Nowoczesny pawilon diagnostyczno- zabiegowy w Łańcucie to kolejna inwestycja w podkarpackiej służbie zdrowia.

Podkarpacie

Pytony, boa, warany… Udaremniony przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów w Korczowej

Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.

Podkarpacie

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Podkarpacie

Symboliczne wbicie łopaty na budowie obwodnicy Dynowa

DYNÓW. 35 mln inwestycja obejmuje m.in. budowę trzech mostów.

Reklama