Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Dachowanie samochodu pod Łańcutem. Kierowca miał blisko 2 promile

Dodano: 17.11.2022 r.

fot. Archiwum KPP Łańcut
fot. Archiwum KPP Łańcut
PODKARPACIE. Prawie dwa promile alkoholu miał 54-letni kierowca suzuki, który dachował wczoraj w Krzemienicy. Samochód uległ uszkodzeniu, ale mężczyźnie nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:00. Z informacji Policji wynika, że 54-letni kierowca suzuki, na zakręcie drogi stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie samochód dachował.

54-latek nie odniósł obrażeń i sam wyszedł z przewróconego na dach pojazdu. Mężczyzna nie potrzebował pomocy medyczne. Okazało się jednak, że był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu.

45-latkowi zabrano prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [1.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 104 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 13 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [30.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 163 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 22 ponowne zakażenia. Zmarły 3 osoby. Przybyło 215 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Leżajsku. Traktor przygniótł mężczyznę

LEŻAJSK. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na jednej z posesji w Leżajsku. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4 w Żyrakowie. Nie żyje 59-letnia motocyklistka

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 w Żyrakowie. 59-letnia motocyklistka uderzyła w bariery energochłonne. Zginęła na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 50 zakażeń koronawirusem, w tym jedno ponowne zakażenie. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Wyzdrowiało kolejne 213 osób.  

Podkarpacie

Zamontowano wagony kolei widokowej w Solinie. Otwarcie ośrodka już latem

SOLINA. Zakończono kolejny, ważny etap budowy nowej atrakcji turystycznej  w Solinie. Zamontowano 25 nowoczesnych wagonów kolei widokowej, pochodzących ze szwajcarskiej fabryki.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [24.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 197 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Od 28 marca koniec obowiązku noszenia maseczek

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca rząd znosi obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych. Zniesiona zostaje również izolacja i kwarantanna.

Reklama