Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Dachowanie samochodu w Tryńczy. 9-letnia dziewczynka trafiła do szpitala

Dodano: 10.11.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Przeworsku
fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną porannego zdarzenia drogowego. Kierowca opla stracił panowaniem na autem, dachował a następnie wylądował w rowie. W zdarzeniu poszkodowana została 9-letnia dziewczynka, którą przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 7:00 w miejscowości Tryńcza w powiecie przeworskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 41-letni mężczyzna kierujący oplem zafira, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem dachował, a następnie wjechał do rowu.

W zdarzenie ucierpiała 9-letnia dziewczynka, pasażerka pojazdu. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Kierowca opla był trzeźwy. Jak się okazało, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Przeworscy policjanci będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w m. Sietesz. 78-letniego mężczyznę przygniótł ciągnik

PODKARPACIE. 78-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor podczas wykonywania prac polowych.

Podkarpacie

Koronawirus. 44 zakażenia, 16 wyzdrowień na Podkarpaciu. W Rzeszowie 5 nowych przypadków [8.08.2020]

PODKARPACIE. „Mamy 843 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia” - poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. To nowy rekord dobowy zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu potwierdzono 44 nowe przypadki, 16 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła....

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu. Nawet do 32 stopni Celsjusza. IMGW Ostrzega

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie II stopnia dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W niektórych miejscach termometry pokażą nawet 32 stopnie Celsjusza.

Podkarpacie

Zakończono remont na moście w Huzelach

PODKARPACIE. Remont mostu na rzece san w Huzelach zakończony. Ruch na moście odbywa się już bez utrudnień.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Na Podkarpaciu 35 nowych przypadków [7.08.2020]

PODKARPACIE. Ponad 800 nowych zachorowań w kraju. Na Podkarpaciu odnotowano 35 nowych przypadków, wyzdrowiało 18 osób, 1 zmarła.

Podkarpacie

Koronawirus. Wracają obostrzenia w trzech powiatach na Podkarpaciu

Ministerstwo Zdrowia wprowadza restrykcje w 19 powiatach w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Covid-19 w tych regionach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Besku. Nie żyje 71-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Reklama