Rzeszów - Wtorek, 12.05.2026
Reklama

Dwa śmiertelne wypadki na drogach powiatu jarosławskiego

Dodano: 18.12.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. Dwoje pieszych zginęło w dwóch wypadkach do których doszło wczoraj na drogach powiatu jarosławskiego. Pomiędzy miejscowościami Roźwienica a Cząstkowice, śmierć poniósł 38-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, we Wierzbnej zginął 38-letni mieszkaniec Jarosławia.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 16:00 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Roźwienica a Cząstkowice. Jak ustalili jarosławscy policjanci, 23-letni kierowca toyoty potrącił idącego poboczem pieszego. Mimo udzielonej pomocy, życia 38-letniego mieszkańca gminy Roźwienica nie dało się uratować.

Dwie godziny później doszło do drugiego wypadku, również z udziałem pieszego. Na DK94 w miejscowości Wierzbna, 39-letnia kierująca skodą, najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. To 38-letni mieszkaniec Jarosławia, który pomimo reanimacji, zginął na miejscu.

Kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności, które pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.


Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [3.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 17 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.09.2021]

PODKARPACIE. W czwartek (2.09) w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 16 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Ulewy na Podkarpaciu. Kilkadziesiąt interwencji strażaków

PODKARPACIE. Najwięcej wyjazdów odnotowano w powiatach mieleckim, dębickim i rzeszowskim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od czerwca [1.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Trześni. 23-letni kierowca dachował. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. 23-letni kierowca audi, stracił panowanie nad autem, uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

29-latek "przeleciał" volkswagenem przez rondo

PODKARPACIE. W wypadku ucierpiały dwie osoby.

Reklama