Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Dwa śmiertelne wypadki na drogach powiatu jarosławskiego

Dodano: /

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. Dwoje pieszych zginęło w dwóch wypadkach do których doszło wczoraj na drogach powiatu jarosławskiego. Pomiędzy miejscowościami Roźwienica a Cząstkowice, śmierć poniósł 38-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, we Wierzbnej zginął 38-letni mieszkaniec Jarosławia.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 16:00 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Roźwienica a Cząstkowice. Jak ustalili jarosławscy policjanci, 23-letni kierowca toyoty potrącił idącego poboczem pieszego. Mimo udzielonej pomocy, życia 38-letniego mieszkańca gminy Roźwienica nie dało się uratować.

Dwie godziny później doszło do drugiego wypadku, również z udziałem pieszego. Na DK94 w miejscowości Wierzbna, 39-letnia kierująca skodą, najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. To 38-letni mieszkaniec Jarosławia, który pomimo reanimacji, zginął na miejscu.

Kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności, które pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.


Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zakończył się kolejny etap elektryfikacji linii Ocice - Rzeszów

PODKARPACIE. Zakończył się ważny etap elektryfikacji trasy Ocice - Rzeszów, która zapewni sprawniejsze podróże dalekobieżne i regionalne. Wartość inwestycji to 67 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 190 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarło 14 osób [20.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 192 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 116 osób, zmarło kolejne 14.  

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 180 nowych przypadków na Podkarpaciu [19.01.2021]

PODKARPACIE. 188 nowych zakażeń koronawirusm na Podkarpaciu – wynika z porannego raportu Ministerstwa Zdrowia. Potwierdzono 4 zgony.

Podkarpacie

Uratowali owczarka niemieckiego przed wychłodzeniem

PODKARPACIE. Dzięki interwencji łańcuckich policjantów, uratowano przed wychłodzeniem owczarka niemieckiego, który spędził kilka godzin na mrozie, przywiązany do hydrantu.

Podkarpacie

Straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rzeki

PODKARPACIE. 20-kobieta kierująca daewoo matizem, straciła panowanie nad pojazdem i spadła z mostu do rzeki. Na szczęście, dzięki pomocy świadka zdarzenia, kobietę udało się uratować przed utonięciem.  

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [18.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 83 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 4 osoby.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Silny mróz na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z przewidywanym silnym mrozem na Podkarpaciu. Termometry pokażą nawet -17 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [15.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Reklama