Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpaciu

Dodano:

fot. KPP Strzyżów
fot. KPP Strzyżów
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj w powiecie strzyżowskim. W Gwoźnicy Górnej 81-letni motorowerzysta zderzył się z samochodem osobowym, mężczyzna zmarł wskutek poniesionych obrażeń. W Czudcu renault potrąciło 64-letnią pieszą, pomimo udzielonej pomocy jej życia nie udało się uratować.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 13:00 w Gwoźnicy Górnej, na drodze powiatowej relacji Niebylec - Barycz. Z ustaleń Policji wynika, że kierujący motorowerem 81-letni mężczyzna, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzył się samochodem osobowym marki Audi, kierowanym przez 25-latka. Na skutek odniesionych obrażeń, 81-latek zmarł. Kierowca audi był trzeźwy.

Drugi tragiczny wypadek miał miejsce około godz. 18:30 na ul. Jasielskiej w Czudcu. 20-letni kierowca samochodu osobowego marki renault potrącił 64-letnią kobietę, przechodzącą przez przejście dla pieszych. Pomimo udzielonej pomocy, życia 64-latki nie udało się uratować. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

 
Źródło: KPP Strzyżów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wpadł w poślizg i dachował. Pojazdem podróżowało pięć osób

SĘDZISZÓW MŁP. Kierowca osobowego mercedesa, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał do rowu, a następnie dachował. 

Podkarpacie

Karetka z pacjentem nie mogła dojechać na podjazd SOR-u, bo przejazd zablokował inny pojazd

ŁAŃCUT. Postępowanie dotyczy narażenia pacjenta na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Podkarpacie

Groźny wypadek w Lubenii. Dwie osoby ranne

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w Lubenii. Kierowca audi A3 stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rzeki. W wypadku ucierpiał on i pasażer.

Podkarpacie

Otwarto nowy blok operacyjny

STALOWA WOLA. Będzie możliwość wykonywania większej liczby zabiegów.

Podkarpacie

Do 5 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci. 22-latek wpadł do silosu

PODKARPACIE. Pokrzywdzony zdołał zadzwonić z telefonu komórkowego prosząc go o pomoc. Zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Spada liczna aptek. 80,5 proc. magistrów farmacji to kobiety

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu funkcjonowało 687 aptek ogólnodostępnych oraz 124 punkty apteczne.

Podkarpacie

Kapitan statku na Jeziorze Solińskim pod wpływem alkoholu

62-letni kapitan jednego ze statków pasażerskich pływających po Jeziorze Solińskim został zatrzymany przez Policję. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu.

Podkarpacie

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PRZEMYŚL. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów.

Reklama