Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Dwa tragiczne wypadki na drogach Podkarpacia. Zginęły dwie osoby

Dodano: 05.09.2022 r.

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. Do dwóch śmiertelnych wypadków doszło w piątek na drogach województwa podkarpackiego. W Wólce Niedźwieckiej kierowca iveco potrącił 80-letnią kobietę, zmarła na miejscu. Z kolei w miejscowości w Durdach zginęła rowerzystka potrącana przez peugeota.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 8.30, w Wólce Niedźwiedzkiej w powiecie rzeszowskim. Z ustaleń policji wynika, że56-letni kierowca samochodu marki Iveco, podczas cofania,  potrącił 80-letnią pieszą znajdującą się za jego samochodem. Pomimo reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować.

Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Kolejny tragiczny wypadek miał miejsce dwie i pół godziny później, około godz. 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 872, w miejscowości Durdy, w powiecie tarnobrzeskim. Jak wstępnie ustalono, 34-latka kierująca peugeotem, podczas wyprzedzania, najechała na rowerzystkę, która poruszała się tym samym pasem jezdni.

69-letnia rowerzystka zmarła na miejscu wypadku. Kierująca peugeotem była trzeźwa.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych tragicznych zdarzeń.

 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowy punkt drive-thru na Podkarpaciu

PODKARPACIE.  Łącznie badania można wykonać obecnie w 26 miejscach. Każde z nich obsługuje średnio 50 pacjentów dziennie.

Podkarpacie

458 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [19.10.2020]

PODKARPACIE. 458 zakażeń, 130 wyzdrowień, 4 zgony – oto najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 721 zakażeń, 141 wyzdrowień, 8 zgonów [18.10.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim odnotowano największą liczbę zakażonych (721 osób) oraz największą liczbę ozdrowieńców (141 osób) od początku pandemii. Z powodu Covid-19 zmarło 8 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej przypadków w Rzeszowie [17.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 704 nowe przypadki, z czego aż 128 w Rzeszowie. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord goni rekord - 563 zakażenia, 17 zgonów na Podkarpaciu [16.10.2020]

PODKARPACIE. Mamy najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Odnotowano rekordową liczbę zakażeń i zgonów.

Podkarpacie

Duże kolejki do punktów drive-thru na Podkarpaciu. W planach otwarcie kolejnych

PODKARPACIE. W związku z dużymi kolejkami przy punktach pobrań w województwie podkarpackim, uruchomione zostaną dodatkowe punkty.  

Podkarpacie

Blisko 120 strażaków gasiło pożar hali produkcyjnej w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Pożar wybuchł w nocy z 13 na 14 października 2020 r. na terenie firmy produkującej worki i opakowania foliowe, mieszczącej się przy ul. Sokołowskiej w Kolbuszowej.

Podkarpacie

Ponad 400 nowych przypadków koronawirusa na Podkarpaciu [15.10.2020]

PODKARPACIE. W kraju i na Podkarpaciu kolejne rekordy zakażeń. 

Reklama