Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Dwie osoby zginęły w dwóch wypadkach na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Policja Podkarpacka
fot. Policja Podkarpacka
PODKARPACIE. 65-letnia kobieta oraz 35-letni mężczyzna to ofiary dwóch tragicznych wypadków, do których doszło w piątek w województwie podkarpackim.

Do pierwszego wypadku doszło w Mielcu około godz. 14:30. Wg wstępnych ustaleń Policji, 65-letni kierowca renault scenic, skręcając w lewo z ul. Sikorskiego w Al. Niepodległości, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 65-letnią kobietę. Piesza zmarła w szpitalu.

Drugi wypadek miał miejsce około godz. 22:30 na drodze S19 w Zdziarach w powiecie niżańskim. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierujący hyundaiem tucson, jadąc w kierunku Lublina, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w barierę energochłonną. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł. 32-letniej pasażerce nic się nie stało. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Policjanci, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności obydwu wypadków.
 
Źródło: Policja Podkarpacka
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na lądowisku w Starej Wsi. Nie żyje 66-letni pilot

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka? Znamy oferty

PODKARPACIE. Osiem ofert wpłynęło w przetargu dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19, na blisko 14-kilometrowym odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - węzeł Jasionka.

Podkarpacie

Wzrosła liczba 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 115 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat. 

Podkarpacie

Muzyczne otwarcie Podkarpackiego Szlaku Filmowego w Bieszczadach. Trzy koncerty muzyki filmowej

PODKARPACIE. Na gości czeka tydzień pełen filmowych atrakcji, w tym aż trzy koncerty muzyki filmowej. Wystąpią: Tołhaje, DesOrient i Marek Murias Kwartet.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 407 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Upały wracają na Podkarpacie, nawet 35 stopni. IMGW wydał ostrzeżenia

PODKARPACIE. Od środy (20.07) do soboty (23.07) w naszym regionie prognozowane są temperatury maks. od 29 stopni do 34 stopni Celsjusza w dzień, miejscami nawet 35 stopni.

Podkarpacie

Obwodnica Narola oddana do użytku

PODKARPACIE. W poniedziałek, 18 lipca 2022 r. oficjalnie oddano do użytku obwodnicę Narola. Drogę wybudowała firma Strabag. Inwestycja o wartości ponad 26 mln zł  dofinansowana była ze środków unijnych.

Reklama