Rzeszów - Środa, 18.03.2026
Reklama

Groźne zderzenie dwóch samochodów

Dodano: 27.02.2020 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
TARNOBRZEG. Dwie osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, na skrzyżowaniu ulic Alfreda Freyera i ul. Wiącka w Tarnobrzegu. Na miejscu pracowali policjanci, wykonywali czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 7, na skrzyżowaniu ul. Alfreda Freyera i ul. Wiącka w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda mondeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z mercedesem.

Kierowca forda został uwięziony w aucie, którego bok został dociśnięty do przęsła uszkodzonego ogrodzenia. Na miejscu interweniowali strażacy. Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Mężczyzna kierujący mercedesem trafił do szpitala na badania diagnostyczne. Funkcjonariusze ustalają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Budowa S19 na Podkarpaciu. Pomimo pandemii prace trwają

​PODKARPACIE. Prace przy budowie S19 na Podkarpaciu nie zwalniają tempa. Roboty prowadzone są na 5 z 6 odcinków.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1 nowy przypadek zakażenia, kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 7 maja w szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia pacjentka.

Podkarpacie

Koronawirus. Zero nowych przypadków. 12 osób wyzdrowiało [6.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim nie odnotowano żadnego nowego przypadku zakażenia koronawirusem, a 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

W szpitalu w Łańcucie zmarła pacjentka z koronawirusem

PODKARPACIE. To 79-letnia kobieta z powiatu tarnobrzeskiego.

Podkarpacie

Nietypowa akcja strażaków. Uratowali konia, który wpadł do piwnicy

PODKARPACIE. 22 strażaków brało udział w akcji wyciągania konia, który wpadł do piwnicy domu w Hłudnie.

Podkarpacie

Więcej osób starszych na Podkarpaciu. Rekordowa liczba stulatków

PODKARPACIE. O 2,7% wzrosła liczba osób w wieku poprodukcyjnym na Podkarpaciu w 2019 roku. Z kolei liczba osób w wieku produkcyjnym i przedprodukcyjnym zmniejszyła się.

Podkarpacie

366 zakażonych, 229 wyzdrowiało. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [5.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim odnotowano 3 nowy przypadki zakażenia koronawirusem. 3 kolejne osoby wyzdrowiały.

Reklama