Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

IKEA otworzyła kolejny punkt odbioru na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
PODKARPACIE. IKEA uruchomiła kolejny punkt odbioru na Podkarpaciu.  Piąte tego typu miejsce w województwie powstało w Mielcu.

Od 30 stycznia 2021 r. mieszkańcy Mielca, mogą odbierać meble i akcesoria zamówione na stronie internetowej IKEA, w punkcie odbioru zlokalizowanym na parkingu przy Galerii Navigator, przy ulicy Powstańców Warszawy 4.

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA czynny jest trzy razy w tygodniu:

- we wtorki i czwartki w godz. 16:00 – 19:00 ,
- w soboty w godz. 9:00 – 12:00.

Zamówienia można składać  na stronie IKEA.pl lub poprzez aplikację mobilną sieci. Wystarczy podać kod pocztowy właściwy miejscu zamieszkania, a następnie wybrać Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Mielcu. Koszt dostawy to 29 zł, bez względu na to czy kupimy biurko, czy komplet mebli do salonu. Mniejsze gabarytowo produkty można też odebrać w Paczkomatach InPost lub Punktach GLS.

Mielec jest piątym miastem na Podkarpaciu, w którym działa Mobilny Punkt Odbioru Zamówień. Z tej opcji dostawy można skorzystać również w Rzeszowie, Przemyślu, Sanoku i Stalowej Woli. W całej Polsce funkcjonuje już 55 Punktów Odbioru Zamówień zlokalizowanych poza sklepami IKEA, z czego 32 to punkty mobilne.


 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarto w pełni skomputeryzowaną bibliotekę. Inwestycja kosztowała blisko 23 mln zł

MIELEC. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i reprezentujący marszałka Wojciech Magnowski dokonali symbolicznego otwarcia nowoczesnej biblioteki w Mielcu.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

Podkarpacie

Do przemytu papierosów użył drona

44-letni obywatel Ukrainy przy użyciu drona przemycał papierosy przez granicę w okolicach Korczowej. Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Pojazd uderzył w betonowy przepust i zaczął płonąć. Nie żyje 18-latek, zaś trzy osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Samochód dachował i uderzył kolejno w dwa inne pojazdy zaparkowane przy posesji. Auto stanęło w płomieniach.

Podkarpacie

Ruszył nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Młode osoby zainteresowane aktywnym uczestnictwem w życiu publicznym regionu, mogą obiegać się o członkostwo w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Kandydaci musza spełniać 3 warunki.

Podkarpacie

Utrudnienia na skrzyżowaniu DK28 z DW886 w Sanoku

Trwa budowa obwodnicy Sanoka. Wprowadzono dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Reklama