Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

IMGW ostrzega! Burze, deszcz i wiatr nawet 80 km/h na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, w związku z prognozowanymi burzami w województwie podkarpackim.

W środę, 5 maja 2021 r. od godz. 16:00 do godz. 23:00 na terenie całego Podkarpacia możemy spodziewać się burz, z towarzyszącym deszczem oraz lokalnie niewielkim gradem. Opady deszczu mogą sięgać do 20 mm. Burzom towarzyszyć będzie silny wiatr, w porywach do 80 km/h.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. W kraju rekord, na Podkarpaciu 1280 przypadków, w Rzeszowie ponad 300 [4.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego aż 311 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Na moście w Nowej Dębie przywrócono ruch dwukierunkowy

PODKARPACIE. Na remontowanym moście przez rz. Dęba w Nowej Dębie ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Podkarpacie

Chciał spalić dom, w którym przebywała jego rodzina

PODKARPACIE. 3 miesiące w areszcie spędzi 61-latek, który podłożył ogień na klatce schodowej domu, w którym przebywała jego rodzina. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii. Został nim lek. med. Andrzej Wilk.

Podkarpacie

Koronawirus. 929 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu [3.11.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 929 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 570 osób, zmarło 12 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

65-latek zignorował kwarantannę i poszedł na badanie do szpitala

PODKARPACIE. 65-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, pomimo odbywania kwarantanny, opuścił swoje mieszkanie i udał się na badania do szpitala. Mężczyzna poniesie konsekwencje.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1049 nowych zakażeń. Rzeszów na czele [2.11.2020]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych sanepidu, minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1049 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejne 465 osób, 13 zmarło.

Podkarpacie

Jechał motocyklem blisko 200 km/h w terenie zabudowanym

PODKARPACIE. 26-letni motocyklista odpowie za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 147 km/h!. 

Reklama