Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 11:00 dnia 28.05.2019 do godz. 21:00 dnia 28.05.2019. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 40 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h. Miejscami grad.
PRZEMYŚL. W listopadzie rozpoczną się prace przy przebudowie mostu kolejowego im. Tadeusza Porembalskiego w Przemyślu i budowie nowej przeprawy przez rzekę San.
ŁAŃCUT. Ruchu na drodze wojewódzkiej nr 877 odbywa się wahadłowo.
ŁAŃCUT. Łańcuccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. W wyniku zderzania trzech pojazdów do szpitala trafiły cztery osoby.
PODKARPACIE. Do wypadku doszło dziś rano. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
PODKARPACIE. Do tragedii doszło w miejscowości Grzęska w powiecie przeworskim.
PODKARPACIE. Poszukiwane są osoby chętne do dzielenia się dobrą energią w szpitalach i placówkach specjalnych w Przemyślu, Rzeszowie i Sanoku. Aby zostać wolontariuszem należy mieć ukończone 18 lat, górnej granicy nie określono.
PODKARPACIE. Przerwa związana jest z wdrożeniem Rejestru Dokumentów Paszportowych.
PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji przeszedł pozytywnie kontrolę uprzednią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz