Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Kierowca audi urządził "kulig" na terenie szkoły. Dostał 2,5 tys. zł mandatu

Dodano:

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
PODKARPACIE. Przemyscy policjanci ukarali wysokim mandatem 20-letniego  kierowcę audi, który na terenie szkoły urządził swojemu koledze „kulig”.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godz. 15:00 na terenie jednej ze szkół w Dubiecku. Jak ustalili policjanci, 20-letek kierujący audii, ciągnął za samochodem 14-letniego znajomego na oponie podpiętej linką holowniczą do swojego auta.

Całą sytuację zauważyła z okna nauczycielka. Poinformowała Policję, że kiedy kierowca wszedł w zakręt, 14-latek spadł z opony, uderzając w murek. Na szczęście nic mu się nie stało. Oddano go pod opiekę rodziców.

Za tę „rozrywkę” 20-letni kierowca audi został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.

 
Źródło: KMP Przemyśl
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Władysław Ortyl zakażony koronawirusem. "Czuje się dobrze"

PODKARPACIE. Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl uzyskał dodatni wynik testu na koronawirusa.

Podkarpacie

Ponad 2600 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, zmarło 25 osób [27.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2666 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju i na Podkarpaciu [26.01.2022]

PODKARPACIE. „Mamy 53 420 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w porannym raporcie. To najwyższa dobowa liczba nowych zakażeń od początku pandemii.

Podkarpacie

Podejrzenie zatrucia czadem. 11-latka trafiła do szpitala

PODKARPACIE. 11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala z podejrzeniem zatrucia czadem. Nieprzytomną dziewczynkę w łazience znalazła jej matka. W mieszkaniu stwierdzono podwyższony poziom tlenku węgla.  

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek na DW 875. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. W miejscowości Przyłęk, na drodze wojewódzkiej nr 875 doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Kierująca osobówką poniosła śmierć na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 2 tys. zakażeń, 3 zgony [25.01.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2004 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarło 3 osoby.  Wyzdrowiało 812 osób. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 1500 nowych zakażeń, brak zgonów [24.01.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1481 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Wyzdrowiało 1257 osób.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 2001 zakażeń, 2 zgony [23.01.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2001 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 2 osoby. Przybyło 1017 ozdrowieńców.

Reklama