Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Kierowca audi zasnął za kierownicą

Dodano: 11.02.2019 r.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Bliznem. Kierowca audi, prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał z drogi i doprowadził do wywrócenia pojazdu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 15, w Bliznem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący audi, w trakcie jazdy, prawdopodobnie zasnął za kierownicą.

Mężczyzna na łuku drogi zjechał z jezdni i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. W samochodzie nie było pasażerów.

Kierujący audi, 51-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, wskutek tego zdarzenia doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 10 zakażeń, 0 zgonów [31.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ruch wahadłowy na moście w Huzelach

PODKARPACIE. Utrudnienia na moście w Huzelach w związku z kontynuacją remontu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Pożar domu w Rakszawie. W środku znaleziono zwęglone zwłoki

PODKARPACIE. Pożar gasiło Kkilkudziesięciu strażaków. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [27.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Czołowe zderzenia dostawczaka z osobówką. Bus się zapalił

PODKARPACIE. W Odrzykoniu, w powiecie krośnieńskim doszło do czołowego zderzenia dostawczego volkswagena z samochodem osobowym. Bus się zapalił. Jego kierowca z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Podkarpacie

Brawurowa jazda 24-latka. 31 punktów karnych i wysoki mandat

PODKARACIE. 24-letni motocyklista jechał blisko 120 km/h w terenie zabudowanym. Swoim stylem jazdy stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 32 zakażenia, 8 zgonów [26.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 15 zakażeń, 1 zgon [25.05.2021]

PODKARPACIE.  Województwo podkarpackie znalazło się na ostatnim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło u nas 15 nowych przypadków.

Reklama