Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Kierowca ciężarówki chciał ominąć rolniczą blokadę. Potrącił jednego z protestujących

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. 38-letni rolnik został potrącony przez ciężarówkę, której kierowca chciał ominąć rolniczą blokadę. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 7:00 w rejonie przejścia granicznego w Barwinku. Z ustaleń krośnieńskiej policji wynika, że 59-letni  obywatel Serbii kierujący ciężarowym iveco, chcąc ominąć rolniczą blokadę, potrącił jednego z protestujących. Następnie, otwierając drzwi swojego pojazdu, uszkodził przejeżdżającego obok dafa.

Poszkodowanemu 38-letniemu mężczyźnie pomocy udzielili ratownicy medyczni. Obrażenia jakich doznał, nie zagrażają jego życiu.

Kierowca ciężarówki został ukarany wysokim mandatem. Był trzeźwy.
 
W związku z trwającymi protestami i utrudnieniami na podkarpackich drogach, policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i odpowiedzialne zachowania.

 
Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Sieniawskim. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. 52-letni kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Pomimo reanimacji, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Podkarpacie

Pomiędzy Połomią a Niebylcem powstanie blisko 5-kilometrowy chodnik

PODKARPACIE. Na odcinku drogi krajowej nr 19 Połomia – Niebylec trwa budowa nowego chodnika wraz z odwodnieniem. Wykonawcą prac jest firma MG Infrastruktura a wartość prac to ponad 11 mln zł.

Podkarpacie

Przy S19 oraz autostradzie A4 na Podkarpaciu powstanie 6 ramp do odśnieżania ciężarówek

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poszukuje firmy, która wybuduje rampy do odśnieżania samochodów ciężarowych na terenie Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) znajdujących się przy drodze ekspresowej S19 oraz autostradzie A4

Podkarpacie

Nowa konsultant wojewódzki w dziedzinie diabetologii

PODKARPACIE. Dr Anna Juza została powołana na 5-letnią kadencję, na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie diabetol.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje 56-letni mężczyzna, dwie osoby ranne

PODKARPACIE. 56-mężczyzna kierujący samochodem terenowym, wypadł z drogi leśnej i dachował. Niestety, zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało jeszcze dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Podkarpacie

Wypadek autokaru z turystami w Makowej

PODKARPACIE. Autokar z około 40 pasażerami wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W dniach od 3 do 13 kwietnia 2025 r. na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się wiosenna akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w m. Golcowa. Ciągnik przygniótł 68-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Dziś przed południem w miejscowości Golcowa, 68-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, pomimo interwencji służb ratunkowych, jego życia nie udało się uratować.

Reklama