Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Kierujący motorowerem nie przeżył zderzenia z ciężarówką

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Do tragicznego wypadku doszło dziś w Sanoku. Nie żyje kierujący motorowerem, który zderzył się z samochodem ciężarowym.

Około godz. 11:00, dyżurny policji został powiadomiony o wypadku na ul. Krakowskiej w Sanoku, na odcinku drogi krajowej nr 28. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motorowerem nie wyhamował i uderzył w tył ciężarowego mercedesa, który zatrzymał się na czerwonym świetle. Kierowca jednośladu - 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - doznał poważnych obrażeń, był reanimowany na miejscu, po czym trafił do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Funkcjonariusze ustalili, że 56-letni kierowca ciężarowego mercedesa, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, był trzeźwy.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarto w pełni skomputeryzowaną bibliotekę. Inwestycja kosztowała blisko 23 mln zł

MIELEC. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i reprezentujący marszałka Wojciech Magnowski dokonali symbolicznego otwarcia nowoczesnej biblioteki w Mielcu.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

Podkarpacie

Do przemytu papierosów użył drona

44-letni obywatel Ukrainy przy użyciu drona przemycał papierosy przez granicę w okolicach Korczowej. Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Pojazd uderzył w betonowy przepust i zaczął płonąć. Nie żyje 18-latek, zaś trzy osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Samochód dachował i uderzył kolejno w dwa inne pojazdy zaparkowane przy posesji. Auto stanęło w płomieniach.

Podkarpacie

Ruszył nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Młode osoby zainteresowane aktywnym uczestnictwem w życiu publicznym regionu, mogą obiegać się o członkostwo w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Kandydaci musza spełniać 3 warunki.

Podkarpacie

Utrudnienia na skrzyżowaniu DK28 z DW886 w Sanoku

Trwa budowa obwodnicy Sanoka. Wprowadzono dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci skontrolowali ponad 1300 kierowców

Podkarpacka Policja podsumowała akcję „Prędkość”. Skontrolowano ponad 1300 kierowców. Niektórym zatrzymano prawo jazdy.

Reklama