Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Kilkadziesiąt osób poszukiwało 84-letniej kobiety. Znaleziono ją martwą

Dodano: 25.08.2020 r.

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Pięć dni trwały poszukiwania 84-letniej mieszkanki Skołoszowa. Martwą kobietę odnaleziono w poniedziałek na polach uprawnych w miejscowości Niziny Zadąbrowie. Policjanci ustalają przyczyny śmierci kobiety.

W minioną środę, 19 sierpnia 2020 r. policjanci z komisariatu w Radymnie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 84-letniej mieszkanki Skołoszowa. Jak informowała rodzina zaginionej, kobieta wyszła z domu około godz. 17:00 i nie wróciła, ani nie skontaktowała się z bliskimi. Kobieta ze względu na stan zdrowia, wymagała pomocy innych osób. Ostatni raz była widziana w miejscu swojego zamieszkania.

W poszukiwania zaangażowano policjantów, strażaków, ratowników STORAT z psami, strażników granicznych z Korczowej oraz pracowników Straży Ochrony Kolei w Przeworsku i Przemyślu. Łącznie w akcji brało udział kilkadziesiąt osób.  Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni, a także rejony placówek medycznych, DPS-ów, pustostanów oraz okolicznych miejscowości.
Po pięciu dniach poszukiwań, w poniedziałek 24 sierpnia około godz. 10:00 ciało kobiety odnaleziono na polach uprawnych w okolicy miejscowości Niziny Zadąbrowie.
Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 800 nowych zakażeń. Duża liczba zgonów [10.12.2021]

PODKARPACIE.MZ potwierdziło 833 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 1080 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarły 63 osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.12.2021]

PODKARPACIE. Mamy 950 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 810 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarły 33 osoby – 30 z nich miało choroby współtowarzyszące.

Podkarpacie

900 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 23 osoby [8.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 900 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Ostatniej doby odnotowano 23 zgony w wyniku zakażenia koronawirusem, w tym 21 z nich dotyczyło osób z chorobami współistniejącymi.

Podkarpacie

Trudne warunki drogowe na Podkarpaciu. Policjanci apelują o ostrożność

PODKARPACIE. Padający śnieg, śliska i mokra nawierzchnia od rana uprzykrzają życie kierowcom. Policja apeluje o dostosowanie prędkości do trudnych warunków na drogach Rzeszowa i Podkarpacia.

Podkarpacie

Blisko 30-kilometrowy odcinek S19 oddany do ruchu

PODKARPACIE. Kierowcy mogą już korzystać z nowej drogi szybkiego ruchu, łączącej Rudnik nad Sanem z Łowiskiem. Do użytku oddano 28-kilometrowy odcinek drogi S19, będącej częścią trasy Via Carpatia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 800 zakażonych, 30 zgonów [7.12.2021]

PODKARPACIE. MZ potwierdziło 789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 810 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarło 30 osób.

Podkarpacie

Troje rannych po wypadku na przejeździe kolejowym. Ciężarówka zderzyła się z szynobusem

PODKARPACIE. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jadachach (pow. tarnobrzeski) ciężarówka zderzyła się z szynobusem relacji Rzeszów – Lublin. Ranni zostali maszynista i dwoje pasażerów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 360 nowych zakażeń, brak zgonów [6.12.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 365 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 1046 osób wyzdrowiało.

Reklama