Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Kolejne interwencje policyjnej grupy „Speed”. Z prawem jazdy pożegnało się dwóch kierowców

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
PODKARPACIE. Grupa "Speed", zatrzymała prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Kierujący zostali także ukarani grzywną i punktami karnymi.

W poniedziałek, jarosławscy policjanci ruchu drogowego, wchodzący w skład grupy „Speed”, patrolowali drogę wojewódzką nr 880 w Bystrowicach.

Wideorejestrator nieoznakowanego radiowozu zarejestrował prędkość kierującej alfą. 29-letnia kobieta siedząca za kierownicą pojazdu przekroczyła prędkość o 52 km/h w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i ukarali grzywną.

Dwa dni później, na tej samej drodze wojewódzkiej, funkcjonariusze zatrzymali osobowego volkswagena. 27-letni kierujący przekroczył prędkość o 53 km/h. On także stracił swoje prawo jazdy i została ukarany mandatem. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Bieszczadach żyje 551 żubrów. Czy ich liczebność zaczyna być problemem?

PODKARPACIE. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Sanoku mówił m.in. o wzroście przypadków telazjozy u bieszczadzkich żubrów.

Podkarpacie

Tymczasowy areszt dla sprawcy wypadku w Medyni Głogowskiej, w którym zginał 54-latek

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w niedzielę, po godz. 8 na drodze wojewódzkiej nr 881.

Podkarpacie

Kobieta przypadkiem zatrzasnęła dwumiesięczne dziecko w samochodzie

KOLBUSZOWA. O zdarzeniu służby ratunkowe poinformowała wczoraj około godz. 12 przestraszona matka dziecka.

Podkarpacie

Wpadł w poślizg i dachował. Pojazdem podróżowało pięć osób

SĘDZISZÓW MŁP. Kierowca osobowego mercedesa, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał do rowu, a następnie dachował. 

Podkarpacie

Karetka z pacjentem nie mogła dojechać na podjazd SOR-u, bo przejazd zablokował inny pojazd

ŁAŃCUT. Postępowanie dotyczy narażenia pacjenta na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Podkarpacie

Groźny wypadek w Lubenii. Dwie osoby ranne

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w Lubenii. Kierowca audi A3 stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rzeki. W wypadku ucierpiał on i pasażer.

Podkarpacie

Otwarto nowy blok operacyjny

STALOWA WOLA. Będzie możliwość wykonywania większej liczby zabiegów.

Podkarpacie

Do 5 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci. 22-latek wpadł do silosu

PODKARPACIE. Pokrzywdzony zdołał zadzwonić z telefonu komórkowego prosząc go o pomoc. Zmarł w szpitalu.

Reklama