Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Koronawirus. 1 nowy zakażony, 8 wyzdrowień na Podkarpaciu [stan na 12.04.2020 r.]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
W dniu dzisiejszym w województwie podkarpackim zanotowano tylko jeden przypadek zakażenia koronawirusem, potwierdzony badaniami laboratoryjnymi. Jednocześnie Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 8 osobach, które wyzdrowiały, w tym dwoje dzieci.

Nowy potwierdzony przypadek to mężczyzna  w sile wieku z Rzeszowa przebywający w izolacji. Osoby które wyzdrowiały to:  starsza kobieta z Tarnobrzegu, starsza kobieta i mężczyzna z powiatu leżajskiego, kobieta w sile wieku z Przemyśla, którzy przebywali w szpitalu w Łańcucie oraz kobieta i mężczyzna w sile wieku oraz dwoje dzieci – wszyscy z powiatu tarnobrzeskiego.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1536 osób, a  13 163  poddane jest  kwarantannie.  Aktualnie hospitalizowanych jest  152  osób.

Do tej pory w laboratorium WSSE wykonano 4707 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 221 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2,  22 osoby wyzdrowiało, 11 zmarło.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [14.10.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 319 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 122 osoby. Zmarło 14 osób – to największa liczba zgonów w naszym regionie od początku pandemii.

Podkarpacie

5 firm chętnych na przygotowanie dokumentacji dla obwodnicy Nowej Dęby

PODKARPACIE. To kolejna na Podkarpaciu inwestycja, która powstanie w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu padł kolejny rekord zakażeń. W Rzeszowie 56 nowych przypadków [13.10.2020]

PODKARPACIE. 391 zakażeń, 82 wyzdrowienia, 7 zgonów - najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. - Bez wolontariuszy Akademii Przyszłości i Szlachetnej Paczki nie ma – mówi Joanna Sadzik, prezeska Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 8 ofiar śmiertelnych i 334 nowe zakażenia [12.10.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Podkapracki Państwowy Inspektor Sanitarny, dziś w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 334 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejne 35 osób. Zmarło 8 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na DK19 w Katach. Nie żyje 66-letni kierowca osobówki

PODKARPACIE. 66-letni kierowca osobowego nissana zginął w zderzenie z ciężarówką na DK19 w Katach. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Koronawirus. 315 nowych przypadków na Podkarpaciu [11.10.2020]

PODKARPACIE. Wyzdrowiało kolejne 94 osoby. Zmarło 4 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie fiata z audi. Nie żyje 68-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzeniu fiata z audi, śmierć poniósł 67-letni kierujący fiatem. Do szpitala trafił także kierowca audi.

Reklama