Rzeszów - Niedziela, 02.11.2025
Reklama

Koronawirus. 1 nowy zakażony, 8 wyzdrowień na Podkarpaciu [stan na 12.04.2020 r.]

Dodano: 12.04.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
W dniu dzisiejszym w województwie podkarpackim zanotowano tylko jeden przypadek zakażenia koronawirusem, potwierdzony badaniami laboratoryjnymi. Jednocześnie Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 8 osobach, które wyzdrowiały, w tym dwoje dzieci.

Nowy potwierdzony przypadek to mężczyzna  w sile wieku z Rzeszowa przebywający w izolacji. Osoby które wyzdrowiały to:  starsza kobieta z Tarnobrzegu, starsza kobieta i mężczyzna z powiatu leżajskiego, kobieta w sile wieku z Przemyśla, którzy przebywali w szpitalu w Łańcucie oraz kobieta i mężczyzna w sile wieku oraz dwoje dzieci – wszyscy z powiatu tarnobrzeskiego.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1536 osób, a  13 163  poddane jest  kwarantannie.  Aktualnie hospitalizowanych jest  152  osób.

Do tej pory w laboratorium WSSE wykonano 4707 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 221 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2,  22 osoby wyzdrowiało, 11 zmarło.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zatrzymano dwójkę mężczyzn za posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli 27 gramów marihuany

ŁAŃCUT. Do zatrzymania mieszkańców Łańcuta doszło we wtorek, tuż po godz. 18.00.

Podkarpacie

Podczas kontroli osobistej przy pijanym mężczyźnie znaleziono marihuanę i biały proszek

NISKO. Zatrzymany 30-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. 

Podkarpacie

Dwójka mężczyzn udaremniła dalszą jazdę pijanemu 30-latkowi

RZESZÓW. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 30-latkowi grozi nawet 2 lata więzienia.

Podkarpacie

18-latek zatrzymał pijanego kierowcę

PODKARPACIE. Pijany kierowca dostał czteroletni zakaz prowadzenia wszelkim pojazdów mechanicznych.

Podkarpacie

20-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna został przewieziony do szpitala

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15, na drodze powiatowej w Kupnie. 

Podkarpacie

Pod 44-letnim wędkarzem załamał się lód

PODKARPACIE. Do niebezpiecznego zajścia doszło w piątek na basenie poeksploatacyjnym żwirowni w Czarnej Sędziszowskiej.

Reklama