Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Koronawirus. 12 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne dwie osoby [24.06.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. 577 przypadków zakażenia, 352 osoby wyzdrowiało, 50 zmarło – oto najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych 12 osobach zakażonych. Nowe przypadki to: 10 osób z powiatu jarosławskiego (3 starsze kobiety, dwie w sile wieku , nastolatka i dziecko oraz starszy mężczyzna i dwóch w sile wieku ) w tym dziewięć osób w izolacji,  jedna hospitalizowana oraz 2 osoby z powiatu strzyżowskiego (kobieta w sile wieku i dziecko) obydwoje w izolacji.  

Kolejne 2 osoby wyzdrowiały, to: starsza kobieta i nastolatka z powiatu przemyskiego.

Niestety, są też nowe ofiary śmiertelne. W dniach 23 i 24 czerwca br. zmarło 2 pacjentów w szpitalu w Łańcucie, jeden z Rzeszowa, drugi z powiatu jarosławskiego. Mieli po 88 lat.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 32 osoby, 1851 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 82 osoby. Hospitalizowane są 93 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 577 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 352 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 50 zgonów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pytony, boa, warany… Udaremniony przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów w Korczowej

Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.

Podkarpacie

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Podkarpacie

Symboliczne wbicie łopaty na budowie obwodnicy Dynowa

DYNÓW. 35 mln inwestycja obejmuje m.in. budowę trzech mostów.

Podkarpacie

Na Podkarpackim odcinku A4 powstanie system łączności alarmowej SOS

PODKARPACIE., Przetarg dotyczy odcinka od granicy z woj. małopolskim do przejścia granicznego PL/UA.

Podkarpacie

Ośmiu kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy za nadmierną prędkość

BRZOZÓW. Najwyższy pomiar jaki odnotowali policjanci to 117 km/h.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 871.

Podkarpacie

Uciekł z miejsca wypadku i schował się w stercie siana. Znalazł go policyjny pies

PODKARPACIE. Zarówno poszkodowany jak i niedoszły uciekinier byli pijany.

Reklama