Rzeszów - Poniedziałek, 01.09.2025
Reklama

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 11 osób wyzdrowiało, 1 zmarła [2.07.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 11 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.
 
Nowe przypadki to:
  • kobieta w sile wieku z powiatu przeworskiego ( w izolacji)
  • starsza kobieta z m. Przemyśla (hospitalizowana)
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (izolacja)
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu jasielskiego (izolacja)
  • 9 osób z powiatu jarosławskiego w tym dwie kobiety starsza i w sile wieku oraz siedmiu mężczyzn – dwóch starszych, dwóch młodych , trzech w sile wieku (izolacje) 

Kolejne 11 osób, które wyzdrowiały to 10 osób z powiatu jarosławskiego i jedna osoba z Rzeszowa.

Potwierdzono również nową ofiarę śmiertelną koronawirusa. W dniu 1 lipca br. w szpitalu w Łańcucie zmarła 75-letnia pacjentka, mieszkanka powiatu jarosławskiego.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 8 osób, 1882 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 147 osób. Hospitalizowanych jest 91 osób.

Do tej pory w naszym regionie potwierdzono 682 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 393 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 51 zgonów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Rozpoczęła się budowa nowej elektrociepłowni w Przemyślu

PODKARPACIE. Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo energetyczne miasta i przyczyni się do poprawy jakości powietrza. Jej koszt to 29,4 mln złotych.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Brzyskach. Nie żyje 16-letni motocyklista

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Brzyskach. Wg wstępnych ustaleń, 16-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w betonowy przepust.

Podkarpacie

Pijany motocyklista na holu

PODKARPACIE. Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca jednośladu, który był holowany przez audi.

Podkarpacie

Koronawirus. 42 nowe przypadki na Podkarpaciu. 3 osoby wyzdrowiały [3.08.2020]

PODKARPACIE. Blisko 1400 przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu od początku pandemii. Dziś odnotowano 42 nowe przypadki. Kolejne 3 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus. 28 zakażeń, 15 wyzdrowień. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [31.07.2020]

PODKARPACIE. W ostatnim dniu lipca w województwie podkarpackim potwierdzono 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.

Podkarpacie

Wybrano wykonawców remontu trzech mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rzeszowski oddział GDDKiA wybrał wykonawców w przetargu na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Musieli wybić szybę, aby wydostać 4-miesięczne dziecko

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło na jednej ze strzyżowskich ulic.

Podkarpacie

Rekord zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 45 nowych przypadków [30.07.2020]

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane dotyczące koronawirusa. Dziś odnotowano 615 nowych zakażeń. To największa liczba potwierdzonych przypadków w ciągu doby od początku pandemii. Na Podkarpaciu mamy 45 nowych przypadków, kolejne 10 osób...

Reklama