Rzeszów - Niedziela, 17.08.2025
Reklama

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 3 ofiary śmiertelne [19.06.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Łączna liczba zakażonych to 529 osób. Kolejne 3 osoby zmarły.

Nowe potwierdzone przypadki to:
  • kobieta w sile wieku z miasta Rzeszowa (hospitalizacja) 
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja) 
  • starsza kobieta z powiatu lubaczowskiego (izolacja) 
  • 6 osób z powiatu jarosławskiego – w tym 3 starszych mężczyzn (hospitalizowani) oraz mężczyzna i kobieta w sile wieku oraz starsza kobieta – w izolacji 
  • 4 osoby z powiatu przeworskiego (dwie kobiety i mężczyzna w sile wieku oraz starszy mężczyzna – dwie hospitalizacje i dwie izolacje) 

Niestety poinformowano również o kolejnych zgonach z powodu koronawirusa. 17 czerwca br. zmarł starszy mężczyzna, pacjent w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, natomiast 18 czerwca br. zmarło dwóch pacjentów szpitala w Łańcucie (starsi mężczyźni). Wszystkie nowe ofiary śmiertelne to mieszkańcy powiatu jarosławskiego.
Reklama
Jak informuje Podkarpacki Inspektor Sanitarny, obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 28 osób, 2 705 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 70 osób. Hospitalizowanych jest 69 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 529 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 345 osób wyzdrowiało, 45 zmarło.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Chciał poczuć się jak w grze. Uciekając przed policją, łamał przepisy i uszkodził 2 radiowozy

PODKARPACIE. 30-letniemu kierowcy audi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w 18 powiatach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Alert IMGW. Może być ślisko na drogach i chodnikach

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia Podkarpacia w związku z prognozowanym oblodzeniem. Alert dotyczy wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Wypadek w Cmolasie. Ranne trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko

PODKARPACIE. Na drodze powiatowej relacji Cmolas-Mechowiec doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ranni zostali kierowcy obu pojazdów oraz 5-letnie dziecko.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Sanoku. Nie żyje 85-letni kierowca jaguara

SANOK. W Sanoku doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wypadku zginął 85-letni kierowca jaguara. W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. 35-latek z powiatu rzeszowskiego zginął na miejscu

PODKARPACIE. 35-letni kierowca volkswagena, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w wiadukt kolejowy. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Najlepsze atrakcje turystyczne Podkarpacia na aukcji WOŚP

PODKARPACIE. Tegoroczni laureaci ogólnopolskiego konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe oraz Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła - znaleźli się wśród aukcji WOŚP promowanych przez samego Jurka Owsiaka.

Podkarpacie

Zderzenie czterech samochodów na DW 990. Dwie osoby ranne

PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Reklama