Rzeszów - Poniedziałek, 16.03.2026
Reklama

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [31.03.2020]

Dodano: 31.03.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. 13 nowych osób zakażonych koronawirusem. Jedna osoba wyzdrowiała. Aktualnie w województwie podkarpckim mamy łącznie 93 osoby zakażone.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 13 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. To: kobieta w sile wieku pow. tarnobrzeski,  kobieta młoda pow. strzyżowski, dziecko pow. strzyżowski, Kobieta w sile wieku pow. jasielski,  mężczyzna w sile wieku pow. krośnieński, mężczyzna młody pow. sanocki, mężczyzna starszy pow. niżański, mężczyzna starszy pow. niżański, mężczyzna w sile wieku pow. niżański,  mężczyzna w sile wieku pow. leżajski, kobieta w sile wieku pow. tarnobrzeski, mężczyzna młody pow. tarnobrzeski, kobieta starsza pow. przeworski.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 5681 osób, a 10644  poddane jest kwarantannie. Hospitalizowanych jest 93 osób. Od początku  wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 2345  testów.

Wyzdrowiała kolejna - 5 osoba. To kobieta z powiatu dębickiego w sile wieku, która przebywała w szpitalu w Dębicy, a od 19 marca w Szpitalu w Łańcucie. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wielkie otwarcie bram Parku Tajemnicza Solina. W tym sezonie jeszcze więcej atrakcji

PODKARPACIE. Otwarciu towarzyszyć będzie piknik rodzinny oraz dodatkowe wydarzenia.

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na drogach Podkarpacia. Skontrolowano ponad 21 tys. kierujących

PODKARPACIE. Ponad 21 tysięcy kontroli, 43 nietrzeźwych kierowców – to wynik policyjnej akcji pod hasłem „Trzeźwość”, którą funkcjonariusze przeprowadzili na podkarpackich drogach w miniony weekend.

Podkarpacie

Rusza budowa kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wartość kontraktu to ponad 365 mln zł. Zakończenie prac zaplanowano w trzecim kwartale 2025 roku.

Podkarpacie

II Podkarpacki Festiwal Patriotyczny - majówka z historią w tle

RZESZÓW/TRYŃCZA. Koncerty, turniej rycerski, pokazy grup rekonstrukcyjnych, turniej strzelecki a nawet spływ kajakowy – to tylko wybrane atrakcje drugiej edycji Podkarpackiego Festiwalu Patriotycznego, który odbędzie się 2 maja w Rzeszowie oraz 3...

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek w Brzózie Królewskiej. 34-latek wpadł pod ciągnik

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Brzózie Królewskiej (powiat leżajski). 34-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Uodparnianie lisów potrwa do 27 kwietnia br. 

Podkarpacie

63-letni kierowca miał 7 promili! Jazdę oplem zakończył w rowie

PODKARPACIE. Dodatkowo okazało się, że 63-latek nie ma prawa jazdy i jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował, nie posiada aktualnych badań technicznych.

Reklama