Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne 3 osoby [6.07.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W weekend znacznie wzrosła liczba zakażeń w województwie podkarpackim. Łącznie w sobotę i niedzielę zanotowano 67 nowych przypadków. Dziś badaniami laboratoryjnymi potwierdzono koronawirusa u kolejnych 13 osób.
 
Nowe przypadki to:
  • 7 osób z powiatu jarosławskiego w tym dwie kobiety i pięciu mężczyzn (hospitalizacja i izolacje)
  • 3 osoby z powiatu przemyskiego w tym dwie kobiety i mężczyzna (hospitalizacje i izolacja)
  • 2 osoby z miasta Przemyśla w tym kobieta i nastolatek (izolacje)
  • kobieta z powiatu przeworskiego – hospitalizowana
 
Potwierdzono również 4 nowe wyzdrowienia, to 3 osoby z powiatu jarosławskiego oraz jedna osoba z powiatu strzyżowskiego.

W szpitalu w Łańcucie zmarły 3 osoby, starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego, starsza kobieta z Przemyśla i starsza kobieta z powiatu rzeszowskiego.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 16 osób, 2132 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 210 osób. Hospitalizowanych jest 92 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 774 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 417 osób wyzdrowiało. Odnotowano 55 zgonów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

37-latek zabił psa, bo wszedł na jego posesję

PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Zaleszany podejrzany o zabicie bezpańskiego psa, przyznał się do winy. Grozi mu do 3 lat więzienia.  

Podkarpacie

Znamy zwycięzców konkursu "Podkarpacka Nagroda Samorządowa"

PODKARPACIE. Ogłoszono wyniki jubileuszowej edycji plebiscytu Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Ze względu na pandemię, statuetki odebrali tylko trzej główni zwycięzcy.

Podkarpacie

Koronawirus. 155 nowych zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów [8.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Ponad 200 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [6.02.2021]

PODKARPACIE. 205 zakażeń, 202 wyzdrowienia, 8 zgonów na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [5.02.2021]

PODKARPACIE. 206 zakaż, tyle samo wyzdrowień, 8 zgonów na Podkarpaciu - Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie osobówki w tirem. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Przez około 5 godzin zablokowana była droga wojewódzka nr 992 w Nowym Żmigrodzie. Doszło tam do czołowego zderzenia osobowego opla z ciężarówką. W zderzeniu ucierpiała kierująca oplem.  

Podkarpacie

Koronawirus. 265 nowych zakażonych na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [4.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Palił marihuanę, mając pod opieką troje dzieci

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.

Reklama