Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Koronawirus. 155 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [7.12.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 155 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. W szcześciu powiatach nie odnotowano żadnych nowych zakażeń. Zmarło 3 mieszkańców województwa - wszyscy mieli choroby współistniejące.

Od początku pandemii w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 53 623 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Do tej pory zmarło 1435 mieszkańców województwa.

Na Podkarpaciu aktualnie dostępnych jest 2050 łóżek dla pacjentów z Covid-19, z czego zajętych jest 973. Dla najcięższych przypadków wolnych 68 respiratorów, z 187 dostępnych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 0
brzozowski 0
dębicki 1
jarosławski 9
jasielski 11
kolbuszowski 0
krośnieński 12
leżajski 6
lubaczowski 4
łańcucki 6
mielecki 4
niżański 8
przemyski 10
przeworski 2
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 16
sanocki 0
stalowowolski 20
strzyżowski 5
tarnobrzeski 0
leski 1
Krosno 2
Przemyśl 11
Rzeszów 23
Tarnobrzeg 0

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem w na Podkarpaciu.

Podkarpacie

6 firm chętnych na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Nowej Dęby

PODKARPACIE. GDDKiA otworzyła oferty w przetargu na opracowanie dokumentacji dla budowy obwodnicy Nowej Dęby. Obwodnica powstanie w ramach rządowego programu budowy 100 obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 660 nowych zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów [22.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 669 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Wypadek autokaru na A4. 1 osoba nie żyje, 5 rannych

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku ukraińskiego autokaru, do którego doszło na autostradzie A4 przy zjeździe na MOP Kaszyce w powiecie jarosławskim. W wypadku zginęła 1 osoba; 5 osób...

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1300 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [19.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 55-letnia kobieta

PODKARACIE. Na DW855 doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. W wypadku zginęła kierująca jednośladem, 55-letnia mieszkanka gminy Zaklików. Droga wojewódzka nr 855 jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. GDDKiA Odział w Rzeszowie rozstrzygnęła przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy obwodnicy Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Jeśli nie wpłyną odwołania, wkrótce możliwe będzie podpisanie umowy.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Reklama