Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 3 kolejne ofiary śmiertelne na Podkarpaciu

Dodano: 29.04.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jednocześnie poinformowano o śmierci trzech osób.

Nowe 3 potwierdzone przypadki zakażenia to: starsza kobieta z Tarnobrzega, mężczyzna w sile wieku oraz młoda kobieta z powiatu tarnobrzeskiego. Wszystkie te osoby przebywają w izolacji.

W szpitalu w Łańcucie zmarły kolejne trzy osoby. To 76-letni mężczyzna, 72-letnia kobieta oraz 90-letnia kobieta. W sumie do tej pory w województwie podkarpackim z powodu koronawirusa zmarło 22 osoby.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowe miasto na mapie Podkarpacia

PODKARPACIE. Od 1 stycznia 2021 r. 10 miejscowości w Polsce zyska status miasta. Jedną z nich będzie leżące na Pogórzu Dynowskim Dubiecko.

Podkarpacie

Kolejna inwestycja drogowa na Podkarpaciu oddana do użytku

PODKARPACIE. Dziś oficjalnie otwarto obwodnicę Dynowa.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 280 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 19 osób [30.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 279 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 19 osób.

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Ostrowie. Ciężarówka śmiertelnie potrąciła rowerzystkę

PODKARPACIE. Wczoraj w Ostrowie kierowca samochodu ciężarowego potrącił 52-letnią rowerzystkę. Kobieta zmarła w szpitalu.  

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [29.12.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano najniższą dobową liczbę zakażeń w skali kraju.

Podkarpacie

Policja na siłowni w Dębicy. 16 osób złamało obostrzenia

PODKARPACIE. Podczas kontroli obiektów handlowych i klubów fitness w Dębicy, okazało się, że na jednej z siłowni, pomimo obowiązujących obostrzeń, ćwiczyło kilkanaście osób. Do sądu zostaną skierowane wnioski o ich ukaranie.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 70 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zero zgonów [28.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 76 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Bliznem. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Bliznem. W zderzeniu hondy ze skodą zginęły dwie osoby, a dwie inne trafiły do szpitala.

Reklama