Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Koronawirus. 4 kolejne przypadki, w tym dziecko. Aktualna sytuacja [18.04.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Mamy 4 nowe, potwierdzone badaniami przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, a wśród nich jedno dziecko. Łącznie dzisiaj potwierdzono 8 nowych przypadków.

Nowe 4  potwierdzone przypadki to: mężczyzna w sile wieku z powiatu jasielskiego, mężczyzna w sile wieku, kobieta w sile wieku i dziecko z powiatu sanockiego.

Jednocześnie, Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 3 nowych osobach, które wyzdrowiały, to mieszkańcy powiatu mieleckiego kobieta i mężczyzna w sile wieku oraz  dziecko.

Aktualna sytuacja na Podkarpaciu:

- na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 270 osób,
- 7433  poddane jest  kwarantannie,
- 83 osoby przebywa w w izolacji  domowej
- aktualnie hospitalizowanych jest 176  osób
- laboratorium WSSE wykonano 5974 testy
 
Do tej pory badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 259 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2,  66  osób  wyzdrowiało, 15 zmarło.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Bajdach, samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Śmierć poniosły dwie osoby podróżujące samochodem.

Podkarpacie

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejne 39 osób wyzdrowiało [3.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 39 osób wyzdrowiało. Są również dwie nowe ofiary śmiertelne.

Podkarpacie

17-latka wywołała fałszywy alarm bombowy. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawczynię fałszywego alarmu bombowego w jednym ze sklepów w Brzozowie. To 17-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie osiem obwodnic. Na trzy ogłoszono już przetargi

PODKARPACIE. Ruszył przetarg na budowę obwodnicy Nowej Dęby. To już trzecie postępowanie przetargowe na inwestycję drogową realizowaną z rządowego programu #100obwodnic. Osiem z nich powstanie na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 46 zakażeń, 22 wyzdrowienia, 2 ofiary śmiertelne [2.09.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

10-latka potrącona na przejściu dla pieszych. W akcji śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 10-letniej dziewczynki, do którego doszło na przejściu dla pieszych.

Podkarpacie

Koronawirus. Dziś na Podkarpaciu więcej wyzdrowień, niż zakażeń [31.08.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Kolejne 33 osoby wyzdrowiały. Z powodu Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń na Podkarpaciu [28.08.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń. Dziś potwierdzono 70 nowych przypadków – to największa liczba od początku pandemii. Wyzdrowiały kolejne 22 osoby.

Reklama