Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Koronawirus. 58 zakażeń, 27 wyzdrowień na Podkarpaciu [21.09.2020]

Dodano: 21.09.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Jak informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie, dziś w województwie podkarpackim odnotowane 58 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2. Kolejne 27 osób wyzdrowiało.

Najwięcej nowych zakażeń potwierdzono w powiatach: mieleckim (17) i strzyżowskim (14) oraz w Rzeszowie (12). 6 nowych przypadków odnotowano w powiecie dębickim; po 2 nowe przypadki w powiatach: przeworskim, stalowowolskim i rzeszowskim; po 1 nowym przypadku w powiatach: jasielskim, lubaczowskim i sanockim.

Kolejne 27 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 10 powiatów województwa.

Aktualna sytuacja na Podkarpaciu

- przebadano ogółem 81 682 prób pobranych od mieszkańców województwa
- pod nadzorem pozostaje 18 osób
- 4464 osób poddane jest kwarantannie
- 417 osób przebywa w izolacji
- hospitalizowanych jest 184 osoby
- badaniami laboratoryjnymi potwierdzono do tej pory 3290 przypadków zakażenia
- 2546 osób wyzdrowiało
- 112 osób zakażonych zmarło

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 62 nowe przypadki [24.09.2020]

PODKARPACIE. „Mamy 1136 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

Koronawirus. Dziś na Podkarpaciu więcej wyzdrowień, niż zakażeń [23.09.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje WSSE w Rzeszowie, w dniu dzisiejszym w województwie podkarpackim odnotowano więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Są 2 nowe ofiary śmiertelne.

Podkarpacie

Koronawirus. 30 nowych zakażeń na Podkarpaciu. 21 osób wyzdrowiało, 3 zmarły [22.09.2020]

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim potwierdzono 30 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS CoV-2.

Podkarpacie

Podpisano umowę na remont mostu w Tryńczy

Podpisano umowę na zaprojektowanie i remont mostu przez rzekę Wisłok w miejscowości Tryńcza w ciągu DK77.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 49 zakażeń, 30 wyzdrowień, 4 zgony [18.09.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Nowej Wsi. Nie żyje 17-letnia dziewczyna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowa Wieś w powiecie krośnieńskim. 

Podkarpacie

Wolne miejsca pracy w podrzeszowskiej fabryce BSH

RZESZÓW. Firma poszukuje pracowników o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.

Podkarpacie

Koronawirus. Znów więcej wyzdrowień niż zakażeń na Podkarpaciu [15.09.2020]

PODKARPACIE. Zgodnie z aktualnymi danymi przekazanymi przez Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, w województwie podkarpackim odnotowano dziś więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Zmarła jedna osoba.

Reklama