Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Koronawirus. 7 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [2.04.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 7 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nowe przypadki to: 1 osoba z powiatu krośnieńskiego, 1 osoba z powiatu leżajskiego, 2 osoby z powiatu rzeszowskiego, 1 osoba z powiatu przeworskiego i 2 osoby z powiatu dębickiego.

Jak informuje Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 2748 osób, a 13 748 poddane jest kwarantannie. Hospitalizowanych jest 108 osób.

Do tej pory w laboratorium WSSE wykonano 2767 testów.

Na chwile obecna mamy potwierdzone 113 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2. 6 osób wyzdrowiało. Dziś rano w szpitalu w Łańcucie zmarła 88 kobieta zakażona koronawirusem. To czwarty przypadek śmiertelny na Podkarpaciu. 
 
Reklama
Nowe 7 potwierdzonych przypadków to:
  • starsza kobieta z powiatu krośnieńskiego 
  • starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego 
  • młoda kobieta z powiatu rzeszowskiego 
  • starszy mężczyzna z powiatu rzeszowskiego 
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu przeworskiego 
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu dębickiego 
  • kobieta w sile wieku z powiatu dębickiego 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 198 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 3 osoby.  

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Tryńczy. Pociąg uderzył w ciężarówkę

PODKARPACIE. W wypadku zginął 37-letni kierowca ciężarówki. 

Podkarpacie

Osiem ofert w przetargu na realizację 6-kilometrowego odcinka S19

PODKARPACIE. Ponad 6-kilomtrowy odcinek S19 Lutcza – Domaradz, będzie jednym z trudniejszych w realizacji fragmentem międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Radawie. 20-letni kierowca uderzył w drzewo

PODKARPACIE. W niedzielę w Radawie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 20-letni kierowca volkswagena. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Kraczkowej. Trzy osoby ranne

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Kraczkowej. Doszło tam do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Golczańskim. 61-latek leżał na drodze. Najechał na niego samochód

PODKARPACIE. Trwa ustalanie przyczyn wypadku, do którego doszło wczoraj w Majdanie Golczańskim. Samochód najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

S19 Sokołów-Jasionka będzie rozbudowana

PODKARPACIE. Dzięki rozbudowie, na tym odcinku S19 będzie posiadała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, pas awaryjny o szerokości 2,5 m oraz pobocza.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś (6.05) na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Reklama