Rzeszów - Poniedziałek, 08.09.2025
Reklama

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna [23.06.2020]

Dodano: 23.06.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W szpitalu w Łańcucie zmarła 93-letnia pacjentka.

Nowe przypadki to: 7 osób z powiatu jarosławskiego (cztery kobiety w sile wieku i starszy mężczyzna w izolacji oraz starsza kobieta i mężczyzna hospitalizowani) oraz kobieta w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (hospitalizacja).

Potwierdzono również kolejną ofiarę śmiertelną. 22 czerwca br. w szpitalu w Łańcucie zmarła 93-letnia kobieta z powiatu jarosławskiego.

Aktualna sytuacja w województwie podkarpackim:

- 25 osób pozostaje pod nadzorem
- 1778 poddane jest kwarantannie
- 66 osób przebywa w izolacji domowej
- 101 osób jest hospitalizowanych
- 565 potwierdzonych przypadków zakażenia
- 350 osób wyzdrowiało
- 48 osób zmarło
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 60 osób [8.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 34 osoby [7.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 482 nowe przypadki koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej. Został nim dr hab. n. med. Radosław Chaber.

Podkarpacie

Tragedia na Podkarpaciu. Matka zabiła dwoje dzieci, a potem popełniła samobójstwo

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Kopki na Podkarpaciu. 41-letnia kobieta śmiertelnie raniła dwoje swoich dzieci, a następnie sama odebrała sobie życie.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 39 osób [31.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 900 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [30.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 919 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 128 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ponad 435 tys. osób na Podkarpaciu otrzyma "trzynastkę"

PODKARPACIE. Ponad 435 tys. osób w województwie podkarpackim otrzyma trzynastą emeryturę.

Reklama