Rzeszów - Sobota, 10.05.2025
Reklama

Koronawirus. 9 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Potwierdzono kolejne 9 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. Łącznie to już 71 osób.

Nowe przypadki to: starsza kobieta z powiatu stalowowolskiego hospitalizowana, 4  osoby z powiatu tarnobrzeskiego: starsza kobieta w ścisłej kwarantannie,  starszy mężczyzna również w ścisłej kwarantannie,  starszy mężczyzna hospitalizowany i starsza kobieta także hospitalizowana, z powiatu przemyskiego kobieta w sile wieku hospitalizowana, z powiatu jarosławskiego mężczyzna w sile wieku, hospitalizowany, młody mężczyzna z powiatu strzyżowskiego w ścisłej kwarantannie oraz młoda kobieta z powiatu sanockiego – hospitalizowana.

Na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7756 osób, a 10709 poddane jest kwarantannie. Hospitalizowanych jest 95 osób. W laboratorium WSSE wykonano 1890 testów.

15 marca jedna osoba zmarła, natomiast 26 marca potwierdzono wyzdrowienie dwóch osób.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Miał licznik samochodowy cofnięty o ok. 300 tys. km

PODKARPACIE. Z licznika rekordzisty od listopada ubiegłego roku ubyło blisko 300 tys. kilometrów.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Sanoka

SANOK. 31 stycznia br. nastąpiło oficjalne otwarcie obwodnicy Sanoka. 

Podkarpacie

Jolanta Sawicka nowym wicewojewodą podkarpackim

PODKARPACIE. Jolanta Sawicka z dniem 31 stycznia objęła funkcję wicewojewody podkarpackiego.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Lubaczowa. W piątek oddadzą do użytku obwodnicę Sanoka

W zeszłym tygodniu oficjalnie otwarto obwodnicę Lubaczowa, a już jutro do użytku kierowców oddana zostanie obwodnica Sanoka.

Podkarpacie

16-latkowi petarda wybuchła w dłoni. Chłopak trafił do szpitala

PRZEMYŚL. Z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Podkarpacie

Wyremontują drogę na odcinku Sanok-Zagórz. Przetarg wygrała firma z Rzeszowa

SANOK, RZESZÓW. Inwestycja ma zostać wykonana w terminie 32 miesięcy od daty oficjalnego podpisania umowy na realizacje.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z tirem. Nie żyje 17-latka

PODKARPACIE. Wczoraj po godz. 19, w Kopkach na drodze krajowej nr 77 doszło do tragicznego wypadku.

Podkarpacie

Pijany kierowca śmiertelnie potrącił pieszą. Mężczyzna odjechał z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy

PODKARPACIE. 43-letni kierowca fiata wsiadł do pojazdu mając 3 promile alkoholu.

Reklama