Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Koronawirus. 95 zakażonych na Podkarpaciu. Potwierdzono dwa nowe przypadki

Dodano: 31.03.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Po godz. 20:00 Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego poinformowała o kolejnych dwóch przypadkach potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. To młoda kobieta z powiatu rzeszowskiego oraz starsza kobieta z powiatu leżajskiego. Łącznie dzisiaj pojawiło się w naszym regionie 15 nowych przypadków.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 5681 osób, a 10644  poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 93 osoby. Łączny bilans zakażonych koronawirusem na Podkarpaciu to 95 osób.

W laboratorium WSSE wykonano 2345  testów.

W Polsce łączna liczba zakażonych koronawirusem to 2311 osób. Zmarło 33 osoby.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4. Zginął 83-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na autostradzie A4 w miejscowości Wola Wielka.

Podkarpacie

W weekend wzmożony ruch pojazdów wojskowych na trasie Rzeszów - Nowa Dęba

PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę (22 na 23 października br.) z Rzeszowa na poligon w Nowej Dębie wyruszy kolumna pojazdów wojskowych. 

Podkarpacie

Zamówił kilka ton cukru, stracił kilka tysięcy złotych

PODKARPACIE. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego padł ofiarą oszusta.

Podkarpacie

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Gwoźnicy Górnej zginął 81-letni motorowerzysta, z kolei w Czudcu renault śmiertelnie potrąciło 64-letnią pieszą.

Podkarpacie

Wypadek w Samoklęskach. Traktor rozpadł się na dwie części, 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci kontrolowali pieszych. Ujawnili 250 wykroczeń

PODKARPACIE. Przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, to najczęstsze wykroczenie jakiego dopuszczali się piesi podczas wczorajszych działań podkarpackiej policji pod hasłem „Widoczny pieszy”.

Podkarpacie

34-latka miała blisko 4 promile. Wiozła autem trzy osoby, w tym dwoje dzieci

PODKARPACIE. 34-letnia mieszkanka gminy Ostrów w powiecie ropczycko-sędziszowskim odpowie za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z seatem na DK9 w Chmielowie. 3 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:00.

Reklama