Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 14 przypadków zakażenia [18.03.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Po godz. 14:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 2 przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Nowe przypadki to młoda kobieta i starszy mężczyzna z powiatu mieleckiego. Ich stan określono jako dobry i pozostają w ścisłej kwarantannie domowej. Z kolei rano potwierdzono przypadek zakażenia u młodego mężczyzny z powiatu stalowowolskiego, który jest hospitalizowany w szpitalu w Mielcu. Łącznie na Podkarpaciu mamy już 15 przypadków zakażenia koronawirusem.

[godz. 18:30] Obecnie na terenie Podkarpacia pod nadzorem pozostaje 4291 osób, a 2985 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 51 osób. W dniu 15 marca br. zmarła jedna osoba.

W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano już 674 testy.

W Polsce w sumie mamy już 251 przypadków zakażeń ( w tym 5 osób zmarło).



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 30 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [8.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [7.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Wypadek w Bieszczadach. Awionetka uderzyła w drzewo. 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godz. 17:30 w Żernicy Wyżnej w Bieszczadach. Awionetka podczas lądowania uderzyła w drzewo. Trzy osoby zostały ranne.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie najdłuższy w Europie tor testowy dla kolei magnetycznej

PODKARPACIE. W Nowej Sarzynie na Podkarpaciu, powstanie 750-metrowy tor, na którym będzie testowana nowoczesna technologia magrail. Będzie to najdłuższy tego typu tor w Europie. Prace rozpoczną się jeszcze latem tego roku.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [2.06.2021]

PODKARPACIE. 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i tyle samo zgonów na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.06.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 10 zakażeń, 0 zgonów [31.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama