Rzeszów - Niedziela, 17.08.2025
Reklama

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 14 przypadków zakażenia [18.03.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Po godz. 14:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 2 przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Nowe przypadki to młoda kobieta i starszy mężczyzna z powiatu mieleckiego. Ich stan określono jako dobry i pozostają w ścisłej kwarantannie domowej. Z kolei rano potwierdzono przypadek zakażenia u młodego mężczyzny z powiatu stalowowolskiego, który jest hospitalizowany w szpitalu w Mielcu. Łącznie na Podkarpaciu mamy już 15 przypadków zakażenia koronawirusem.

[godz. 18:30] Obecnie na terenie Podkarpacia pod nadzorem pozostaje 4291 osób, a 2985 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 51 osób. W dniu 15 marca br. zmarła jedna osoba.

W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano już 674 testy.

W Polsce w sumie mamy już 251 przypadków zakażeń ( w tym 5 osób zmarło).



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zanieczyszczenie wody przepływającej przez zaporę w Sieniawie

PODKARPACIE. Wody Polskie informują, że sytuacja jest już opanowana.

Podkarpacie

Raport z budowy obwodnicy Sanoka. Zakończenie planują na koniec bieżącego roku [FOTO]

SANOK. Zaawansowanie wszystkich prac wynosi ok. 86%, w tym robót drogowych 76,5%, mostowych 87%, a branżowych 70%.

Podkarpacie

Mieleckie Black Hawki z nowym uzbrojeniem. Mowa m.in. o pociskach powietrze-ziemia [FOTO]

MIELEC. PZL Mielec zaprezentował system uzbrojenia śmigłowca Black Hawk podwieszanego na jednostanowiskowym skrzydełku.

Podkarpacie

22 mln dla szpitali w województwie podkarpackim

PODKARPACIE. Obecnie nastąpi wzrost wyceny świadczeń: o 4% dla szpitali I stopnia oraz o 3% dla szpitali II stopnia.

Podkarpacie

W 5-latkę uderzył autobus. Dziewczynka jechała na hulajnodze

PODKARPACIE. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie samochodów. Cztery osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Wczoraj niżańscy policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego w Kustrawie.

Podkarpacie

Darmowe badania techniczne samochodów i konsultacje z fachowcami

ŁAŃCUT. Stan techniczny swojego auta będzie można sprawdzić na parkingu przy sklepie Motores, ul. Podzwierzyniec 78, w godzinach od 10 do 16.

Reklama