Rzeszów - Niedziela, 01.06.2025
Reklama

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 14 przypadków zakażenia [18.03.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Po godz. 14:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 2 przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Nowe przypadki to młoda kobieta i starszy mężczyzna z powiatu mieleckiego. Ich stan określono jako dobry i pozostają w ścisłej kwarantannie domowej. Z kolei rano potwierdzono przypadek zakażenia u młodego mężczyzny z powiatu stalowowolskiego, który jest hospitalizowany w szpitalu w Mielcu. Łącznie na Podkarpaciu mamy już 15 przypadków zakażenia koronawirusem.

[godz. 18:30] Obecnie na terenie Podkarpacia pod nadzorem pozostaje 4291 osób, a 2985 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 51 osób. W dniu 15 marca br. zmarła jedna osoba.

W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano już 674 testy.

W Polsce w sumie mamy już 251 przypadków zakażeń ( w tym 5 osób zmarło).



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na stacji kolejowej w Mielcu powstanie dodatkowe przejście pod torami

MIELEC. Nowe przejście połączy osiedla, znajdujące się po przeciwległych stronach stacji i zapewni pieszym wygodną komunikację pod torami.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [13.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 44 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 zakażeń na Podkarpaciu, zmarły 2 osoby [8.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 45 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 6 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa na DK9 w Nowej Dębie

NOWA DĘBA. W wypadku ucierpiał 23-letni kierowca samochodu ciężarowego.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W piątek silny wiatr na Podkarpaciu. Możliwe również burze

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem i możliwymi burzami na Podkarpaci

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [7.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 41 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 2 ponowne zakażenia. Zmarły 3 osoby.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego w powicie niżańskim

PODKARPACIE. Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Bielińcu w powiecie niżańskim. 

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 23 kwietnia 2022 r. na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Reklama