Rzeszów - Środa, 06.05.2026
Reklama

Koronawirus. Blisko 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 12 osób [10.02.2021]

Dodano: 10.02.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 290 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 12 osób, z których 10 miało choroby współistniejące.

Wyzdrowiały kolejne 82 osoby. 5197 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 2673 testów, w tym 353 z wynikiem pozytywnym.

Na Podkarpaciu dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 1489 łóżek szpitalnych, z których 710 jest zajętych. Województwo dysponuje 149 respiratorami, z których obecnie 73 jest zajęte.

Nowe przypadki wg powiatów to:

 
bieszczadzki 0
brzozowski 12
dębicki 9
jarosławski 15
jasielski 13
kolbuszowski 3
krośnieński 14
leżajski 9
lubaczowski 3
łańcucki 6
mielecki 26
niżański 9
przemyski 10
przeworski 4
ropczycko-sędziszowski 1
rzeszowski 31
sanocki 11
stalowowolski 6
strzyżowski 9
tarnobrzeski 6
leski 7
Krosno 8
Przemyśl 9
Rzeszów 64
Tarnobrzeg 5

 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [5.02.2021]

PODKARPACIE. 206 zakaż, tyle samo wyzdrowień, 8 zgonów na Podkarpaciu - Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie osobówki w tirem. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Przez około 5 godzin zablokowana była droga wojewódzka nr 992 w Nowym Żmigrodzie. Doszło tam do czołowego zderzenia osobowego opla z ciężarówką. W zderzeniu ucierpiała kierująca oplem.  

Podkarpacie

Koronawirus. 265 nowych zakażonych na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [4.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Palił marihuanę, mając pod opieką troje dzieci

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARAPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem, który wystąpi na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 200 nowych zakażeń. Zmarło 15 osób [3.02.2021]

PODKARPACIE. 230 zakażeń, 70 wyzdrowień, 15 zgonów w województwie podkarpackim - Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport.

Podkarpacie

IKEA otworzyła kolejny punkt odbioru na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IKEA uruchomiła kolejny punkt odbioru na Podkarpaciu.  Piąte tego typu miejsce w województwie powstało w Mielcu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 152 zakażenia, 10 zgonów [2.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 152 nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło kolejne 10 osób, z których 8 miało choroby współistniejące.

Reklama