Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Koronawirus. Blisko 800 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 33 osoby [27.11.2020]

Dodano:

PODKARPACIE. Jak podało Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 790 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Zmarło 33 osoby, z czego 32 miało choroby współistniejące.

Od początku pandemii na terenie Podkarpacia potwierdzono 50 175 zakażeń. Do tej pory zmarło 1192 mieszkańców województwa.

Pacjenci z potwierdzonym Covid-19 zajmują 1184 łóżka, z dostępnych 2232. W regionie wolnych  jest 51 respiratorów, ze 192 dostępnych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
  • bieszczadzki   1
  • brzozowski     13
  • dębicki 30
  • jarosławski     27
  • jasielski           74
  • kolbuszowski  13
  • krośnieński     37
  • leżajski 26
  • lubaczowski    39
  • łańcucki          45
  • mielecki          48
  • niżański          21
  • przemyski       18
  • przeworski      17
  • ropczycko-sędziszowski         10
  • rzeszowski      62
  • sanocki           15
  • stalowowolski 43
  • strzyżowski     18
  • tarnobrzeski   31
  • leski    7
  • Krosno 19
  • Przemyśl         18
  • Rzeszów          101
  • Tarnobrzeg     57

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijany motocyklista na holu

PODKARPACIE. Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca jednośladu, który był holowany przez audi.

Podkarpacie

Koronawirus. 42 nowe przypadki na Podkarpaciu. 3 osoby wyzdrowiały [3.08.2020]

PODKARPACIE. Blisko 1400 przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu od początku pandemii. Dziś odnotowano 42 nowe przypadki. Kolejne 3 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus. 28 zakażeń, 15 wyzdrowień. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [31.07.2020]

PODKARPACIE. W ostatnim dniu lipca w województwie podkarpackim potwierdzono 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.

Podkarpacie

Wybrano wykonawców remontu trzech mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rzeszowski oddział GDDKiA wybrał wykonawców w przetargu na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Musieli wybić szybę, aby wydostać 4-miesięczne dziecko

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło na jednej ze strzyżowskich ulic.

Podkarpacie

Rekord zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 45 nowych przypadków [30.07.2020]

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane dotyczące koronawirusa. Dziś odnotowano 615 nowych zakażeń. To największa liczba potwierdzonych przypadków w ciągu doby od początku pandemii. Na Podkarpaciu mamy 45 nowych przypadków, kolejne 10 osób...

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 23 nowe zakażenia, 15 wyzdrowień, 1 ofiara śmiertelna [29.07.2020]

PODKARPACIE. 1230 przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Dziś potwierdzono 23 nowe przypadki. Kolejne 15 osób wyzdrowiało. W szpitalu w Łańcucie zmarł 67-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Reklama