Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 12 osób zachorowało, 15 wyzdrowiało

Dodano: 14.07.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem odnotowano dziś w województwie podkarpackim. Kolejne 15 osób wyzdrowiało.

Wg komunikatu Podkarpackiego Inspoektora sanitarnego z dnia 14.07.2020 w województwie podkarpackim potwierdzono obecność koronawirusa u 12 nowych osób. Zakażeni to: osiem osób z powiatu jarosławskiego i po jednej osobie z powiatów lubaczowskiego i stalowowolskiego oraz z Tarnobrzega i Rzeszowa.

Część tych osób przebywa w izolacji, a część jest hospitalizowana.

W naszym województwie wyzdrowiało kolejne 15 osób, a wśród nich: 11 osób z pow. jarosławskiego, 2 osoby z pow. przemyskiego oraz po jednej osobie z pow. przeworskiego i z Przemyśl

Do tej pory w naszym regionie potwierdzono 970 przypadków zakażenia koronawirusem. 495 osób wyzdrowiało, 55 zmarło.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z ciężarówką w Cmolasie

PODKARPACIE. W Cmolasie doszło do zderzenia osobowego fiata z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu. 

Podkarpacie

Koronawirus. 1274 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 155 przypadków [30.10.2020]

PODKARPACIE. Ostatniej doby zakażenie potwierdzono u 1274 mieszkańców województwa. Wyzdrowiało kolejne 488 osób, 14 zmarło.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od początku pandemii [29.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu padł nowy rekord pod względem dobowej liczby zachorowań na Covid-19.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Róża. Wózek widłowy przygniótł 33-latka

PODKARPACIE. W miejscowości Róża na Podkarpaciu, 33-letni mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Podkarpacie

Spada liczba ognisk koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jeszcze w poniedziałek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie informowała o 22 ogniskach koronawirusa na terenie województwa podkarpackiego. W chwili obecnej jest ich 4.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. Ponad 1000 przypadków [28.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 1039 nowych przypadków. Zmarło 22 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Punkty dive-thru na Podkarpaciu wydłużają godziny pracy

PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu wszystkie punkty pobrań w województwie podkarpackim zwiększyły łączną tygodniową liczbę godzin pracy o 174 godziny.

Podkarpacie

Koronawirus. 742 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu [27.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono 742 przypadki, 283 osoby wyzdrowiały. Zmarło 5 mieszkańców województwa.

Reklama