Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 15 zakażeń, 0 zgonów [19.08.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 15 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie potwierdzono zgonów.

Zakażenia wystąpiły w powiatach: brzozowskim (1 osoba), jarosławskim (4 osoby), krośnieńskim (1 osoba), leżajskim (1 osoba), łańcuckim (3 osoby), mieleckim (2 osoby), rzeszowskim (1 osoba), tarnobrzeskim (1 osoba) i w Przemyślu (1 osoba).

Wyzdrowiało kolejne 14 osób.  Na kwarantannie przebywa 1869 osób. Wykonano 2136 testów, w tym 28 z wynikiem pozytywnym.

Liczba łóżek w szpitalach województwa podkarpackiego, dla pacjentów chorych na Covid-19 wynosi 312. 36 jest obecnie zajęte. Dla najcięższych przypadków, wolnych jest 52 respiratory.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów. [22.03.2022]

​PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 201 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 19 ponownych zakażeń

Podkarpacie

Życie rocznego chłopca z Ukrainy było zagrożone. Pomogli policjanci

MEDYKA. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji policjantów, udało się pomóc rocznemu chłopcu z Ukrainy, który wymagał natychmiastowej hospitalizacji. Dziecko na czas trafiło pod opiekę specjalistów.

Podkarpacie

Ruszyła infolinia ZUS w sprawie świadczeń rodzinnych dla obywateli Ukrainy

PODKARPACIE. Infolinia jest dostępna w dni robocze - od poniedziałku do piątku - w godzinach od 8:00 do 18:00.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [21.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 66 zakażeń koronawirusem, w tym 9 ponownych zakażeń. Nie odnotowany przypadków śmiertelnych. Przybyło 184 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [16.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 223 zakażenia koronawirusem, w tym 20 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [17.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 180 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [16.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 166 zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

44-latek ranił partnerkę nożem. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

MIELEC. Sprawcy grozi kara 25 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Reklama