Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 49 zakażeń, 30 wyzdrowień, 4 zgony [18.09.2020]

Dodano: 18.09.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono 49 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 30 osób wyzdrowiało. Potwierdzono 4 nowe ofiary śmiertelne.

Nowe przypadki to: po 10 osób w powiatach jarosławskim i przeworskim, 7 osób w powiecie dębickim, 4 osoby w powiecie rzeszowskim, 3 osoby w powiecie ropczycko-sędziszowskim, po 2 osoby w powiatach: jasielskim, krośnieńskim, mieleckim i w Rzeszowie oraz po 1 osobie w powiatach: bieszczadzkim, lubaczowskim, łańcuckim, przemyskim i w miastach: Krosno, Przemyśl oraz Tarnobrzeg.
Kolejne 30 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 12 powiatów województwa.
Reklama
W dniach 16-17 września zmarło 4 mieszkańców województwa podkarpackiego (dwóch mieszkańców powiatu rzeszowskiego, jeden mieszkaniec powiatu lubaczowskiego oraz mieszkanka powiatu dębickiego).

Aktualna sytuacja na Podkarpaciu

- przebadano ogółem 80 312 prób pobranych od mieszkańców województwa
- pod nadzorem pozostaje 23 osoby
- 4385 osób poddane jest kwarantannie
- 377 osób przebywa w izolacji
- hospitalizowanych jest 159 osób
- badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 3101 przypadków zakażenia
- 2456 osób wyzdrowiało
- 109 osób zakażonych zmarło


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Charytatywna Aukcja Obrazów na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

PODKARPACIE. 3 października rozpoczyna się XII Charytatywnej Aukcji Obrazóworganizowana przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Aukcja potrwa do 10 października 2020.

Podkarpacie

Koronawirus. 107 nowych przypadków na Podkarpaciu. 43 osoby wyzdrowiały, 4 zmarły [1.10.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Jeżowem. Pijany kierowca stracił panowanie nad autem. 53-letni pasażer zginął na miejscu

PODKARPACIE. Niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku, do jakiego doszło w Jeżowem. Nietrzeźwy kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wypadku zginął 53-letni pasażer.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu aktywowano już ponad 42 tys. bonów turystycznych

PODKARPACIE. Największą liczbę bonów aktywowano w Rzeszowie – ponad 6 tys.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń na Podkarpaciu. 115 nowych przypadków [29.09.2020]

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim potwierdzono 115 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. To największa dobowa liczba zakażeń od początku pandemii. Kolejne 58 osób wyzdrowiało. 3 osoby zmarły.

Podkarpacie

Podkarpacka Policja ma nowe radiowozy

4 nowe pojazdy trafią do komend Policji na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 62 nowe przypadki [24.09.2020]

PODKARPACIE. „Mamy 1136 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

Koronawirus. Dziś na Podkarpaciu więcej wyzdrowień, niż zakażeń [23.09.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje WSSE w Rzeszowie, w dniu dzisiejszym w województwie podkarpackim odnotowano więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Są 2 nowe ofiary śmiertelne.

Reklama