Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 7 nowych przypadków, 3 osoby wyzdrowiały [9.07.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 7 nowych potwierdzonych zakażeniach koronawirusem w województwie podkarpackim. 3 kolejne osoby wyzdrowiały.
 
Nowe przypadki zakażenia potwierdzone badaniami to:
 
  • 4 osoby z powiatu jarosławskiego w tym trzy kobiety i mężczyzna (izolacje)
  • mężczyzna z powiatu przemyskiego (izolacja)
  • mężczyzna z powiatu przeworskiego (izolacja)
  • kobieta z powiatu mieleckiego (hospitalizacja) 
  • Kolejne 3 osoby, które wyzdrowiały to mieszkańcy powiatu jarosławskiego.
 
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 30 osób, 2 357 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 234 osoby. Hospitalizowanych jest 93 osoby.

Do tej pory w naszym województwie potwierdzono 825 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 443 osoby wyzdrowiały, 55 zmarło.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przewoził 10 osób, w 16-osobowym busie. Dostał mandat

PODKARPACIE. Kierowca busa przewoził o 2 osoby za dużo, niż pozwalają na to rządowe ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. 

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejnych 9 osób. Aktualna sytuacja [14.04.2020]

PODKARPACIE. Wg danych z godz. 17:00 w województwie podkarpackim nie potwierdzono nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Dziś w nocy przymrozki na Podkarpaciu

Jak informuje IMGW, dziś w nocy w naszym województwie spodziewane są przymrozki.

Podkarpacie

Koronawirus. 9 nowych przypadków na Podkarpaciu, 1 osoba wyzdrowiała

PODKARPACIE. Łącznie na Podkarpaciu potwierdzono 234 przypadki.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 nowe przypadki, 2 osoby zmarły, 8 wyzdrowiało [13.04.2020 r.]

PODKARPACIE. Łącznie w naszym województwie mamy potwierdzone 225 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2

Podkarpacie

Koronawirus. 1 nowy zakażony, 8 wyzdrowień na Podkarpaciu [stan na 12.04.2020 r.]

W dniu dzisiejszym w województwie podkarpackim zanotowano tylko jeden przypadek zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

3 mosty na Podkarpaciu do remontu

GDDKiA ogłosiła przetarg na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Reklama