Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 zakażeń, 6 zgonów [15.07.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń. Województwo podkarpackie znalazło się na czwartym miejscu pod względem liczby nowych przypadków.

Na Podkarpaciu odnotowano 8 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Nowe przypadki wystąpiły w powiatach: kolbuszowskim (3 osoby), mieleckim (1 osoba), rzeszowskim (1 osoba), tarnobrzeskim (1 osoba) oraz w Rzeszowie (2 osoby).

Wyzdrowiała 1 osoba. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarło 6 osób.
 
Na kwarantannie przebywa 2930 osób. Wykonano 2141 testów, w tym 12 z wynikiem pozytywnym.

W podkarpackich szpitalach dostępnych jest 373 łóżka dla pacjentów chorych na Covid-19, z których 12 jest aktualnie zajęte. Dla najcięższych przypadków, wolnych jest 55 respiratorów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 150 zakażeń, 35 zgonów [27.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 379 osób.

Podkarpacie

Podpisano umowy na dokumentację dla obwodnic Przemyśla i Miejsca Piastowego

PODKARPACIE. To kolejne inwestycje, które powstaną w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń. Zmarła 1 osoba [26.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Zderzenie trzech pojazdów w Suchorzowie. 8 osób rannych, w tym 2-letnie dziecko

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w Suchorzewie w gminie Baranów Sandomierski. W zderzeniu trzech pojazdów ucierpiało 8 osób, w tym 2-letnie dziecko.

Podkarpacie

Budowa trzech obwodnic na Podkarpaciu zatwierdzona

PODKARPACIE. Obwodnice Jasła, Pilzna oraz Brzostka i Kołaczyc powstaną w ramach rządowego Programu Budowy 100 Obwodnic. Ich łączna długość to 25 km.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 330 nowych zakażeń, 30 zgonów [23.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 313 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanymi burzami w większości powiatów województwa i towarzyszącym im silnym wiatrem.

Podkarpacie

Blisko 500 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 57 osób [22.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwa Zdrowia poinformowało o 486 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 574 osoby.

Reklama