Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 876 zakażeń, 20 zgonów [23.11.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 876 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 728 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarło 20 osób, w tym 19 z nich miało choroby współistniejące.

Powiaty z największą liczbą przypadków to miasto Rzeszów (113), a także powiaty: rzeszowski (88) i dębicki (64).

Pozostałe nowe zakażenia w powiatach:
 
bieszczadzki 18
brzozowski 10
jarosławski 20
jasielski 47
kolbuszowski 22
krośnieński 35
leżajski 24
lubaczowski 11
łańcucki 56
mielecki 51
niżański 21
przemyski 25
przeworski 21
ropczycko-sędziszowski 13
sanocki 46
stalowowolski 58
strzyżowski 27
tarnobrzeski 14
leski 19
Krosno 18
Przemyśl 19
Tarnobrzeg 35

Na kwarantannie przebywa obecnie 19880 osób. Ostatniej doby wykonano 4799 testów, z których 967 dało wynik pozytywny.
Reklama

W szpitalach województwa podkarpackiego dla pacjentów chorych na COVID-19 dostępnych jest obecnie 1599 łóżek, z których 1340 jest aktualnie zajętych. 143 pacjentów korzysta natomiast z respiratorów. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Już 201 przypadków zatrucia pokarmowego w Sanoku

SANOK. W sanockim szpitalu notuje się coraz więcej przypadków zarażeń pałeczkami salmonelli. 

Podkarpacie

Pobił i podpalił kobietę. Powód: 35-latka miała mu ukraść pieniądze

MIELEC. Dzień wcześniej kobieta spożywając alkohol z 29-latkiem, miała mu ukraść pieniądze.

Podkarpacie

Otwarto w pełni skomputeryzowaną bibliotekę. Inwestycja kosztowała blisko 23 mln zł

MIELEC. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i reprezentujący marszałka Wojciech Magnowski dokonali symbolicznego otwarcia nowoczesnej biblioteki w Mielcu.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

Podkarpacie

Do przemytu papierosów użył drona

44-letni obywatel Ukrainy przy użyciu drona przemycał papierosy przez granicę w okolicach Korczowej. Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Pojazd uderzył w betonowy przepust i zaczął płonąć. Nie żyje 18-latek, zaś trzy osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Samochód dachował i uderzył kolejno w dwa inne pojazdy zaparkowane przy posesji. Auto stanęło w płomieniach.

Reklama