Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. Dziś 24 wyzdrowienia, 6 przypadków zakażenia [22.04.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Mamy aktualne dane z województwa podkarpackiego. Kolejne 24 osoby wyzdrowiały. Dziś odnotowano 6 nowych przypadków zakażenia.
 
Nowe osoby zakażone to:
  • kobieta w sile wieku z powiatu jasielskiego (izolacja)
  • kobieta w sile wieku z powiatu przeworskiego (izolacja)
  • młody mężczyzna z m. Rzeszowa (izolacja)
  • mężczyzna w sile wieku z m. Tarnobrzeg (izolacja)
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu dębickiego (hospitalizacja)
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu mieleckiego przebywający w ścisłej izolacji

Kolejne 24 osoby, które wyzdrowiały to:
  • 4 osoby z powiatu jasielskiego
  • 4 osoby z powiatu jarosławskiego
  • 3 osoby z powiatu stalowowolskiego
  • 2 osoby z powiatu rzeszowskiego
  • 2 osoby z powiatu strzyżowskiego
  • 2 osoby z m. Tarnobrzeg
  • oraz po 1 osobie z powiatów: krośnieńskiego, leżajskiego, łańcuckiego niżańskiego, przeworskiego, tarnobrzeskiego i m. Rzeszowa 

Zgodnie z aktualnymi danymi, obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 81 osób, a 4647 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej 57. Hospitalizowanych jest 154 osoby. W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano do tej pory 6798 testów.
Reklama

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 276 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 128 osób wyzdrowiało, 16 zmarło.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pobili taksówkarza, bo nie chciał zabrać psa

PODKARPACIE. 41-letni taksówkarz z Krosna został brutalnie pobity przez trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę. 

Podkarpacie

4 firmy chętne na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Przemyśla

PODKARPACIE. Inwestycja realizowana będzie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Więcej wyzdrowień, niż nowych przypadków [16.10.2020]

PODKARPACIE. 842 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 969 osób. Zmarło 12 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

3 osoby zginęło w sobotę na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Do trzech tragicznych wypadków drogowych doszło w minioną sobotę na Podkarpaciu. W miejscowości Nockowa zginął kierujący ciągnikiem rolniczym, w Nisku motocyklista, a w Wysokiej Głogowskiej pieszy potrącony przez audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [14.11.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 1162 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

55-latek złamał obowiązek izolacji i chodził po ulicach

PODKARPACIE. Sąd zastosował 2-miesięczny areszt wobec 55-letniego mężczyzny, który naruszył obowiązek izolacji i opuścił tarnobrzeską noclegownię, w której miał przebywać.

Podkarpacie

Koronawirus. 1264 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 187 przypadków [13.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Znamy Laureatów Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2020

PODKARPACIE. Już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim organizowało prestiżowy konkurs jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. 

Reklama