Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. Dziś 24 wyzdrowienia, 6 przypadków zakażenia [22.04.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Mamy aktualne dane z województwa podkarpackiego. Kolejne 24 osoby wyzdrowiały. Dziś odnotowano 6 nowych przypadków zakażenia.
 
Nowe osoby zakażone to:
  • kobieta w sile wieku z powiatu jasielskiego (izolacja)
  • kobieta w sile wieku z powiatu przeworskiego (izolacja)
  • młody mężczyzna z m. Rzeszowa (izolacja)
  • mężczyzna w sile wieku z m. Tarnobrzeg (izolacja)
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu dębickiego (hospitalizacja)
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu mieleckiego przebywający w ścisłej izolacji

Kolejne 24 osoby, które wyzdrowiały to:
  • 4 osoby z powiatu jasielskiego
  • 4 osoby z powiatu jarosławskiego
  • 3 osoby z powiatu stalowowolskiego
  • 2 osoby z powiatu rzeszowskiego
  • 2 osoby z powiatu strzyżowskiego
  • 2 osoby z m. Tarnobrzeg
  • oraz po 1 osobie z powiatów: krośnieńskiego, leżajskiego, łańcuckiego niżańskiego, przeworskiego, tarnobrzeskiego i m. Rzeszowa 

Zgodnie z aktualnymi danymi, obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 81 osób, a 4647 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej 57. Hospitalizowanych jest 154 osoby. W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano do tej pory 6798 testów.
Reklama

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 276 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 128 osób wyzdrowiało, 16 zmarło.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Zarębkach. Nie żyje 35-letni motocyklista

PODKARPACIE. 35-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i najprawdopodobniej uderzył w barierę ochronną. Mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejna ofiara wody w powiecie leżajskim

PODKARPACIE. 60-letni mężczyzna utonął w zbiorniku wodnym w Przychojcu.

Podkarpacie

Tragedia w Leżajsku. W zbiorniku melioracyjnym utonął 24-latek

LEŻAJSK. 24-letni mężczyzna utonął nad tzw. Florydą. Jest pierwszą w tym sezonie ofiarą wody w powiecie leżajskim.

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu, nawet 37 stopni. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie 3 stopnia (najwyższe) dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W niektórych miejscach termometry pokażą nawet 37 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Odnowiona Oranżeria i Ujeżdżalnia w Muzeum - Zamku w Łańcucie dostępna dla turystów

ŁAŃCUT. W Muzeum - Zamku w Łańcucie otwarto Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego.

Podkarpacie

Otwarcie kolejki linowej i ośrodka PKL w Solinie już w lipcu. Znamy cennik

PODKARPACIE. Nowa atrakcja turystyczna w Solinie zostanie otwarta w lipcu. Już wkrótce ruszy rezerwacja biletów na podróż koleją gondolową. Ogłoszono ceny atrakcji w ośrodku PKL.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 41-latek

PODKARPACIE. 41-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 czerwca po godz. 3:00 w miejscowości Tryńcza.

Reklama